אוהד הפועל ת”א נעצר ופונה לבית החולים


|
מהומה ביציע אוהדי הפועל תל אביב בטדי (רדאד ג'בארה)
מהומה ביציע אוהדי הפועל תל אביב בטדי (רדאד ג’בארה)

מהומה גדולה התרחשה הערב (שני) במהלך המחצית במשחק בין הפועל ירושלים להפועל ת”א (0:2 להפועל ירושלים) בטדי, בסיומה אחד מאוהדי האורחת נלקח למעצר ע”י המשטרה. 

מי שניסה למנוע את מעצרו של אותו אוהד הוא שביט אלימלך, ראש מערך קשרי אוהדים במועדון, כאשר אותו אוהד זוהה ע”י השוטרים כמי שירק על שוטר מגב במשחק של קבוצת הכדורסל של הפועל ת”א מול הפועל ירושלים שנערך אמש.

האוהד נלקח בכוח מהיציע, הוא התנגד למעצר וארבעה חמישה שוטרים הפעילו כח רב כדי להכריע אותו ולאזוק אותו. האוהד חטף מכה חזקה בפניו ונותר מדמם על הרצפה. 

מהומה ביציע אוהדי הפועל תל אביב בטדי (רדאד ג'בארה)מהומה ביציע אוהדי הפועל תל אביב בטדי (רדאד ג’בארה)

גורמים בהפועל ת”א זועמים על המעצר האלים. לטענת עדי ראייה, אותו אוהד נעצר על ידי מספר שוטרים שהכו אותו בדרך לחדר מעצר זמני בתוך האצטדיון. 

אנשי הפועל, ניסו להגיע אל אותו אוהד ולא הצליחו במשך דקות ארוכות, עד שקיבלו אישור שביט אלימלך והמנכ”ל עמית פסט. האוהד נעצר לצורך חקירה, כשבמשטרה אמרו שביצעו את המעצר מבלי להיכנס ליציע. לאחר מכן, בעקבות חבלות קשות, האוהד הובהל לבית החולים לצורך המשך טיפול.

המשטרה הגיעה לאירועים ובהודעה מטעמה נכתב: “הערב במהלך משחק הכדורגל בטדי, אוהד תקף סדרן ספורט באמצעות דגל ואיים עליו, לכן פנה לשוטרים וביקש את עזרתם. 

בתוך כך, אותו אוהד גם זוהה על ידי השוטרים במקום כחשוד שתקף אמש שוטרים במשחק הכדורסל שהתקיים באצטדיון ארנה ביריקות ואלימות. בעקבות כך, השוטרים פנו אליו וביקשו ממנו להתלוות אליהם. אז החל החשוד להתלהם ולהתעמת עם שוטרים בבעיטות, התנגד למעצר, ובמהלך מעצרו והשתוללותו נפל לרצפה ונחבל.

לאחר שמעצרו הושלם, הוא נלקח לבית החולים לקבלת טיפול רפואי, שלאחריו יועבר לחקירה במשטרה בכדי למצות עמו את הדין על מעשי האלימות שביצע בירושלים אתמול והיום. נמשיך לפעול נגד אוהדים אלימים ובריונים, שבאים למגרשי הספורט בכדי לריב, לאיים ולהתקוטט”.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *