אורנה דץ מציינת את יום הולדתו של בנה עומר ז”ללפני כשלושה שבועות התבשרנו על החדשות שוברות הלב שבנם הבכור של אורנה ומשה דץ, עומר, הלך לעולמו לאחר התקף אפילפסיה בגיל 30 בלבד. המשפחה ביקשה לשמור על פרטיותה ולאפשר לה להתאבל על מותו המוקדם של הבן אהוב, ובעולם התרבות שחקנים ויוצרים רבים נפרדו מעומר ז”ל

הבוקר (שבת) אורנה העלתה פוסט לחשבון האינסטגרם שלה, שם שיתפה שהיום חל יום הולדתו של בנה לצד מספר תמונות שלהם ביחד. בתמונה שפותחת את האלבום בחרה לשים תצלום מרגש שלה עם בנה כשהיה קטן כשהיא מחבקת ועוטפת אותו. בטקסט קצר אך שובר לב כתבה: “היום יומולדת ילד שלי”. 

כזכור, יממה לפני מותו הפתאומי בגיל 30, אורנה השתתפה באירוע בעמק חפר, שם שרה את “אהבה של אמא” והקדישה אותו לבנהבהודעה מטעם המשפחה לאחר פטירתו הטרגית בטרם עת נמסר: “בננו הבכור עומר דץ נמצא היום מת מהתקף של אפילפסיה. ההלם והכאב קשים מנשוא, נודה לכם על התחשבות באבלנו הפרטי”. 

דץ הלך בדרכם של הוריו והיה שחקן וזמר, בוגר הסטודיו לאומנויות של יורם לוינשטיין, ואף השתתף בעונה הראשונה של “הכוכב הבא” ב-2013, שם הגיע כפיינליסט. הוא הוציא שני סינגלים לרדיו ועבד על אלבום בכורה שמכיל חומרים מקוריים. בריאיון למגזין mako בשנת 2013 סיפר דץ על הצמיחה המקצועית בעקבות הוריו. “אני לא רוצה להיות תלוי בהורים שלי כמו צל, רוצה ללכת לבד בדרך עצמאית”. 


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *