אור שפיץ ובן הזוג עומרי גלילי נפרדוהקונדיטורית ויוצאת ״האח הגדול״ אור שפיץ ובן זוגה איש העסקים עומרי גלילי נפרדו בתום שנה וחצי של זוגיות. כבר בקיץ האחרון התרוצצו להן שמועות על פרידה בין השניים, זאת נוכח העובדה שגלילי הפסיק להופיע ברשתות החברתיות של שפיץ, אך זו מיהרה להרגיע אז שלא מדובר בפרידה, וגלילי מעוניין להישאר מאחורי המצלמה.

אלא שכעת, ל-mako סלבס נודע כי השניים חוו לאחרונה משבר ביחסים, והחליטו כל אחד ללכת לדרכו, זאת אחרי שגרו יחד בדירה משותפת בתל אביב.

שפיץ הכירה את גלילי, בן 32 ומייסד חברה שמתעסקת בהשקעות נדל”ן, דרך חברים משותפים. לא פעם שפיץ סיפרה בגלוי על כך שהשניים נאלצו להתמודד עם השקפת עולם שונה לגבי שיתוף החיים האישיים שלו בסטורי שלה. 

הבוקר (רביעי) שפיץ העלתה סרטון שלה מהימים האחרונים אחרי הפרידה מגלילי, שבו היא תיעדה את הקושי ואת הדמעות הרבות שזלגו על פניה מאז. “אתן יודעות שאני תמיד מרגישה בנוח לשתף לטוב ולרע, אבל כשזה מגיע ללב זה לוקח קצת זמן וקצת יותר קשה”, כתבה שפיץ לצד הסרטון. “עברתי שבועיים לא פשוטים ואני יודעת ששמתן לב. אני ועומרי נפרדנו, ופרידות זה אף פעם לא דבר נעים”, הודתה. 

“בתקופה הזו שהמדינה שלנו כולה רועדת, השתדלתי לקחת בפרופורציות ולהבין שלצערנו יש גרוע מזה – והעיקר הבריאות. מאחלת מהלב לכל מי שחווה פרידה דווקא בתקופה הזו שהבדידות יכולה להיות הדבר הכי גרוע בעולם ואנחנו מרגישות חוסר יציבות להסתכל לשמיים ולהגיד תודה על מה שיש ולהאמין מהלב שממה שצריך לקרות, קורה. תודה על החיבוק החם, אוהבת אתכן. בסרטון – כל מה שהחברות שלי היו צריכות לסבול בשבועיים האחרונים”. 

 


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *