אות חיים משלוש חטופות בסרטון תעמולה של חמאסארגון הטרור הפיץ סרטון בו נראות קרינה ארייב, דניאלה גלבוע ודורון שטיינברכר • הסרטון ככל הנראה צולם השבוע, אך לא ניתן לאמת זאת • ב-N12 בחרנו שלא לפרסם את תוכן הסרטון • משפחתה של קרינה מסרה: “ראינו את הסרטון – לא נפסיק לרגע לעשות הכול כדי שתחזור הביתה בחיים”
N12


דורון שטיינברכר, דניאלה גלבוע, קארינה ארייב

דורון שטיינברכר, דניאלה גלבוע, קארינה ארייב
 ארגון הטרור חמאס פרסום היום (שישי) סרטון תעמולה נוסף, בו נראות שלוש חטופות ישראליות. החטופות הן קרינה ארייב, דניאלה גלבוע ודורון שטיינברכר שנחטפו בשבת השחורה. נטען כי הסרטון צולם ביום ה-107 למלחמה, כלומר בתחילת השבוע, אך לא ניתן לדעת בוודאות מתי צולם. ב-N12 בחרנו שלא לפרסם את תוכנו.

דורון שטיינברכר, בת 30 מכפר עזה

דורון נחטפה מביתה בכפר עזה. היא נוטלת תרופה כרונית מדי יום ומאז החטיפה לא לקחה אותה ונמצאת בסכנת חיים בשל כך. דורון היא אחות וטרינרית, הקשר נותק איתה לאחר ששלחה הודעה קולית לחברותיה, שבה היא נשמעת אומרת שהמחבלים תפסו אותה.


דורון שטיינברכר, אחות וטרינרית שנחטפה לעזה

דורון שטיינברכר

דניאלה גלבוע, בת 19 מפתח תקווה

דניאלה נחטפה עם חברות מאזור נחל עוז כשהיא בפיג’מה. כשהחלה המתקפה היא כתבה לאמה: “מתקיפים אותנו, תתפללי עלינו”. יש סרטון מטושטש שבו רואים אותה על אחד הרכבים שהיו בדרכם לעזה, בני משפחתה הצליחו לזהות את החולצה שלה. המשפחה מספרת שהיא צעירה מלאת חיים, זמרת ויוצרת שכתבה והלחינה שירים. יש לה אחות צעירה, וחבר, רועי, שמחכה לה בבית יחד עם משפחתה.


דניאלה גלבוע (צילום: באדיבות המשפחה)

דניאלה גלבוע | צילום:
באדיבות המשפחה


קרינה ארייב, בת 19 מפסגת זאב

קרינה נחטפה מנחל עוז. המשפחה קיבלה סרטון ובו נראתה חטופה בידי חמאס. בשש וחצי התקשרה לאבא שלה, עדכנה ששמעה יריות, ונפרדה מהמשפחה. בהמשך, המשפחה נחשפה לסרטון בטלגרם שבו היא נראית נחטפת במכונית עם עוד שתי בנות, כשהיא עם פציעות בפנים. המשפחה מתארת ילדה עדינה עם לב גדול: “גם כשהתקשרה ובכתה, ביקשה שלא ננקום ושלא ניסע לחפש אותה, שנמשיך בחיים שלנו”. לקרינה הורים ואחות צעירה – סשה.

משפחתה של קרינה מסרה: “ראינו את הסרטון, שמענו את קרינה, לא הפסקנו ולא נפסיק לרגע לעשות הכול כדי להחזיר אותה הביתה בחיים”.

קרינה ארייב

קרינה ארייבSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *