אייל ברקוביץ’ חושף את אופירה אסייג בשידור חי: “חסמה אותי”אייל ברקוביץ ואופירה אסייג (צילום מסך קשת 12)

אחרי לא מעט טיזרים, אמש (שישי) סוף כל סוף שודר הראיון המלא של אייל ברקוביץ’ לנטעלי שם טוב ברשת 13, הערוץ אליו עבר אחרי שנים ארוכות בקשת 12 בעקבות הסכסוך עם חברתו לשעבר אופירה אסייג. על הסיבות לירידתה של “אופירה וברקוביץ’, השיח שעודדה התכנית, הביקורת עליו והביקורות שלו, הכל במקום אחד.

ברקוביץ’ סיפר לשם טוב בראיון: “אני ואופירה 18 שנה יחד, מתוך זה רבנו שמונה שנים. רציני, יש בינינו כל הזמן חיכוכים, את יודעת, כמו גבר ואישה נשואים. רבים, משלימים. רבתי איתה מלא פעמים לפני ולא עזבתי את התוכנית. אני עזבתי את התוכנית כי מיציתי, באמת מיציתי, עכשיו אופירה, זה כבר סיפור אחר. אני לא אגיד לך שלא רבנו. רבנו. היה פיצוץ מטורף. היו בינינו אס-אם-אסים. היא רצתה לעלות, אני לא רציתי לעלות, היא כעסה, אני לא כעסתי”.
 

עוד ב-


ברקוביץ’ המשיך: “אז אמרתי לה: ‘תעלי עם מישהו אחר. הכל בסדר, תעלי, מה הבעיה?’. עכשיו, כל הזמן אומרים לי, ‘מה, אתה נעלבת שהיא עלתה עם אנשים אחרים?’. ממש לא. לא כעסתי על זה. באמת שלא כעסתי על זה. היא עלתה לשידור והיא לא הייתה בקשר איתי איזה חודש-חודש וחצי, ואז פתאום היא שלחה לי איזו הודעה, אז כתבתי לה הודעה קשה חזרה, והיא חזרה אליי, ובהודעות, היה פיצוץ. רבנו והחלטתי שאני יותר לא חוזר לתוכנית הזאת. קיבלתי הצעה מרשת – ועברתי”.


ברקוביץ’ המשיך: “גם היום אנחנו לא מדברים, אבל אם אני רואה אותה ברחוב, אני מחבק אותה. אחלה אופירה. באמת, אין לי מילה אחת רעה להגיד על אופירה. למה לא התקשרתי אליה? היא חסמה אותי. פשוט מאוד”.

איפה תפס אותו ה-7 באוקטובר: “היינו בחופשת חגים. חגגנו יומולדת לאופירה. קמתי ב-7 באוקטובר מאוד מאוחר, ראיתי 200 אלף הודעות בטלפון, לא הבנתי מה קורה. מלחמה, מלחמה, מלחמה, מלחמה, מלחמה. היה מלחיץ להיות שם. הראש שלי ישר עובד, אנחנו במדינה ערבית, יכולים להתהפך עלינו פתאום, יכולים לסגור פה את השערים”.
 


מה הוא רוצה לעשות מעתה בטלוויזיה: “בגלל כל המצב, בגלל התוכנית שהייתה מאוד אינטנסיבית, הרבה מריבות. הרבה דברים שקרו לפני 7 באוקטובר, שלא יכולים לקרות היום. לדוגמא, אני לא אלך לריב עם בחור חרדי עכשיו באולפן, אין סיכוי. אין סיכוי שאני הולך לריב עם ביביסט באולפן. אין סיכוי שאני הולך לריב עם ערבי באולפן. אין סיכוי. אני חושב שאחרי 7 באוקטובר הבנתי שאנחנו צריכים יותר להתאחד כי אחרת יכחידו אותנו. אמרתי על הליכוד שהם ארגון פשע, כל הליכוד לא רוצים להגיע. רבתי עם אחמד טיבי ועם עיסאווי פריג’, כל אלה מהמגזר הערבי לא רוצים להגיע. אמרתי את מה שאמרתי על החרדים, שישתתפו בנטל, שהם בטלנים, מכל המפלגות החרדיות אף אחד לא רוצה להגיע. זאת אומרת, עם מי נשארתי? עם חבר הכנסת דני דנון שמופיע בכל אולפן. ועם אופירה”.


האם הוא חוזר בו על האמירה ש”הליכוד הוא ארגון פשע”: “לא. לא. לא מתחרט. אני אמרתי על חברי הכנסת, לא אמרתי על הבוחרים. אמרתי על אלה שמנהלים את הליכוד, כן. הם מתנהגים כמו ארגון פשע, כן. שיושב בראש בעל הבית שלא מדבר מילה, ושולח את כל השליחים שלו לדבר את כל השטויות וכל החרא שהם מוציאים מהפה. אני חושב שהפוליטיקאים הביאו אותנו למצב הזה. הפוליטיקאים האלה – צריך להעיף אותם, לשים 120 חדשים מבחינתי. כל אלה שהיו במשמרת צריכים ללכת הביתה. 120 חברי כנסת וכל אלה שקבעו בצבא, כולם צריכים ללכת הביתה. כולם פישלו”.


כמו כן טען: “אחרי המלחמה צריך ללכת לבחירות. המלחמה לא תיגמר בגלל שזה התרגיל שלו, המלחמה שלא נגמרת. אני יכול להביא לך הקלטה שהקלטתי ביום החמישי או השישי של המלחמה, כתבתי ‘זאת תהיה המלחמה הכי גדולה, הכי ארוכה שהייתה פה במדינה’. יש פה אינטרס אישי. אני חושב שנתניהו, מעניין אותו רק נתניהו. שום דבר אחר. אולי הוא יגיד, ‘חבר’ה, אני אקח אחריות פעם אחת, באמת, אני לא רוצה לעשות את זה בריב או משהו, והייתי 15 שנה ואני כבר לא אעשה יותר טוב ב-15 השנה הקרובות כי זה מה שאני יודע לעשות, ויקום וילך, ויפתור את הבעיה. באמת, כל בנאדם אחר היה קם והולך'”.


סוגיית החטופים: “יש ויכוח בציבור. אני שומע, כן להביא, לא להביא. להביא אותם בכל מחיר. תחשבי שהילדה שלך או הילד שלי שם. זה מטורף. להביא אותם בכל מחיר, לא מעניין אותי 3,000 מחבלים, 5,000 מחבלים, לא מעניין אותי. אז אני שומע את בן גביר וסמוטריץ’ לא רוצים לעשות עסקה? תגידו, אתם השתגעתם? בכל מחיר להביא אותם, לא מעניין אותי מה. ואני הכי ימני שיכול להיות. אני הכי יהודי והכי ישראלי והכי ציוני והכי אוהב את המדינה”.


תגובות לכתבה(1):


תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.

לתגובה חדשה


תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.

חזור לתגובה
 • 1.  אייל ברקוביץ


  מושקו

  02/2024/10


  0

  0

  אפשר לחשוב שאייל ברקוביץ טלית שכולה תכלת חבל שהוא לא רואה את הדבשת שלו הוא כמו גמל מלכלך על אחרים מנבל את פיו חושב שהוא מבין יודע הכל.
  לכן הוא בלתי נסבל.


  סגור

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *