אילון לוי הכריז רשמית: “יוצא לדרך עצמאית”התפקיד החדש של “המסביר הלאומי”: אילון לוי הודיע היום (ראשון) על דרכו החדשה. הוא פתח עמוד לגיוס כספים עבור פרויקט הסברה חדש –  ורמז ליציאה לדרך עצמאית בתחום. “אתה לא צריך להיות דובר כדי לדבר בעד ישראל”, כתב. בשבוע שעבר פרסמנו במהדורה המרכזית כי בעקבות תגובתו לשר החוץ הבריטי הוחלט להדיח את לוי.

לאחר למעלה מ-400 ראיונות תקשורת, תדרוכים, ומסיבות עיתונאים כדובר רשמי מטעם ממשלת ישראל מאז ה-7 באוקטובר, הגיעה העת לצאת לדרך עצמאית בהסברה עם הצוות שסייע לי מפרוץ המלחמה”, צייץ בחשבון ה-X שלו. “אין לנו את הפריווילגיה להזניח את זירת הקרב”.

בשבוע שעבר פרסמנו ב”מהדורה המרכזית” כי במערך ההסברה החליטו להדיח את לוי מתפקידו כ”מסביר הלאומי” בתקשורת הזרה בצל שורת תקריות דיפלומטיות שבהן היה מעורב, כמו תגובה חריגה לציוץ של שר החוץ הבריטי. במערך ההסברה הדגישו כי אין בכוונתם לחדש או להאריך את החוזה של לוי. גורם במערך ההסברה הלאומי שדיבר עם N12 הסביר כי הוא “סטה מהמסרים באופן מופגן, ולקח לעצמו חירות שיצרה תקריות דיפלומטיות”.

“האירוע האחרון שבו הוא השתלח בראש הממשלה של בריטניה לשעבר קמרון היה בעצם הקש ששבר את גב הגמל”, הבהירו במערך ההסברה. הם מנו כמה תקריות נוספות ובהן האודישן שעשה ב”רוקדים עם כוכבים” – מבלי לאשר זאת עם הגורמים הממונים עליו. בנוסף, הוא פרסם בתחילת המלחמה סרטון שהתגלה כפייק וכן לעג לנסראללה ולכותב הנאומים שלו בזמן שהיה נכון להרגיע את המתיחות.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *