אלו הנאשמים בהפצת הסרטון של עמוס לוזון


|
עמוס לוזון (שחר גרוס)
עמוס לוזון (שחר גרוס)

סער נוריאל ואיברהים ריאן – אלו הנאשמים בהפצת הסרטון של עמוס לוזון. כתב אישום כבר הוגש נגד השניים והיום (חמישי) בצהריים שמם הותר לפרסום.

נוריאל הוא בנו של אבשלום נוריאל, ששימש בעבר כבעלים של הפועל נוף הגליל, ששיחקה בליגת העל ונקראה אז הפועל נצרת עילית. ריאן הוא בנו של מואריאן ריאן, בעלי חברת מילראן שנסחרת בבורסה.

כזכור, בחודש יולי 2023 לוזון הגיש תלונה במשטרה על ניסיון סחיטה באיומים. זאת אחרי שסרטון אינטימי שלו, שצולם בסתר, הופץ ברשתות החברתיות והבעלים של הפועל ראשל”צ טען שניסו לסחוט אותו ולאיים עליו.

לוזון סיפר אז למקורביו: “עוד לפני מספר שבועות, התקשרו אליי גורמים עבריינים ואמרו לי ‘יש לנו סרטון נגדך, אם אתה לא רוצה שנפיץ אותו, תשלם. אם לא תשלם, אנחנו נפיץ את הסרטון’”. לוזון, בתגובה, ניתק את השיחה ובהמשך אותו סרטון פורסם.

עמוס לוזון (שחר גרוס)עמוס לוזון (שחר גרוס)

לפי כתב האישום, בחודש יוני לוזון וזוגתו בילו בבריכה שבביתם וקיימו יחסים אינטימיים בזמן שסער נוריאל, ששהה בסמוך לביתם, תיעד אותם בפלאפון שלו. הוא שלח את הווידאו למספר אנשים, בהם לריאן, שהעביר בעצמו את הסרטון למספר אנשים.

אז, לפי כתב האישום, עלה הרעיון לסחוט לוזון, שספג בהמשך איומים כי אותו סרטון יופץ אם לא ישלם. עוד צוין כי ביולי ריאן יצר קשר עם לוזון וטען באופן כוזב כי אדם בשם ענבר לוי צילם את הסרטון. בהמשך נוריאל יצר קשר עם חלק מהאנשים להם שלח את הסרטון וביקש מהם למחוק אותו “במטרה להכשיל חקירה פלילית עתידית”, לשון כתב האישום.

בסופו של דבר, נוריאל הואשם בפגיעה בפרטיות ובשיבוש מהלכי משפט וריאן הואשם בסחיטה באיומים. בנוסף, שניהם הואשמו בהטרדה מינית.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *