“אם נפלתי בקרב – אל תהיו עצובים כשאתם נפרדים ממני”: המכתב שהותיר אחריו רס”ר (מיל’) אלקנה ויזל – שנפל בקרב הקשה ברצועה

רס”ר (מיל’) אלקנה ויזל, תושב בני דקלים בן 35, נפל אתמול (שני) בתקרית הקשה ברצועת עזה. ויזל, נשוי לגלית ואבא לארבעה, עבד כמורה בבית הספר נעם בני דקלים, שם עובדת גם רעייתו.

איתמר, אחיו התאום של אלקנה, כתב הבוקר בפייסבוק: “הלב מסרב להאמין למילים שאני כותב. אחי התאום אלקנה ויזל – איננו. נפל אתמול בגבורה בקרב ברצועת עזה”.

לפני שנפל בעזה: הברכה של הרב אלקנה ויזל והזמר אברהם פריד

שוקי שומרון, חברו, כתב בפייסבוק: “הרב אלקנה לימד איתי ביחד בבית הספר בבני דקלים. אדם מתוק מתוק, מוכשר, לבבי וחבר נהדר. זכיתי גם לרוץ איתו מדי פעם, רק הוא ואני בגבעות היפות באזור שלנו”.

הוא יובא למנוחות בשעה 14:00 בבית העלמין הצבאי בהר הרצל בירושלים.

אלקנה ויזל עם משפחתו, צילום: באדיבות המשפחה

לפני שיצא לקרב כתב ויזל: “אם אתם קוראים את המילים האלה כנראה שקרה לי משהו. קודם על במקרה שנחטפתי לשבי החמאס אני דורש שלא תעשה שום עסקה לשחרור של אף מחבל כדי לשחרר אותי. הניצחון המוחץ שלנו יותר חשוב מהכל, אז אנא – פשוט תמשיכו לפעול בכל הכוח עדי שניצחוננו יהיה כמה יותר מוחץ.”

“אולי נפלתי בקרב. כשחייל נופל בקרב זה עצוב. אבל אני מבקש מכם שתהיו שמחים. אל תהיו עצובים כשאתם נפרדים ממני. תשירו הרבה, תיטעו בלבבות, תחזיקו אחד לשני את הידיים ותחזקו זה את זה. יש לנו כל כך הרבה על מה להתערות ולשמוח אנחנו דור של גאולה! אנחנו כותבים את הרגעים הכי משמעותיים בהיסטוריה של העם שלנו, ושל העולם כולו. אז בבקשה מכם תהיו אופטימיים. תמשיכו לבחור בחיים כל הזמן חיים של אהבה תקווה טוהר ואופטימיות”.

“תסתכלי לאנשים היקרים שלכם בלבן של העיניים ותזכירו להם שכל מה שעובר עליהם בחיים האלה שווה את זה ושיש להם הרבה בשביל מה לחיו. תחיו! אל תפסיקו לרגע את העוצמות של החיים! בצוק איתן כבר נפצעתי. הייתה לי את הבחירה להישאר מאחור, אבל אני לרגע לא מתחרט על כך שחזרתי להיות לוחם. להפך, זאת ההחלטה הכי טובה שהחלטתי אי פעם”.

ראש מועצת אפרת, עודד רביבי, ספד: “בעוד שעתיים יובא למנחות הרב אלקנה ויזל הי”ד שנפל אמש בקרב ברצועת עזה. במבצע צוק איתן, אלקנה נפצע. מאז נהג בכל שנה לספר את סיפורו פציעתו וכיצד קיבל את חייו במתנה. אמש, נפל וכבר לא יזכה לספר את סיפורו. לזכרו, שתפו את סיפורו של הרב אלקנה”.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *