בהפועל חדרה חגגו: “ביטלנו את הפועל תל אביב לחלוטין”

הפועל חדרה שבה לחייך אמש (שבת) לאחר ניצחון 0:1 על הפועל ת”א, שעצר רצף של שמונה משחקים ללא ניצחון (שלושה מהם בעידן חיים סילבס). 

עבור סילבס היה זה ניצחון בכורה בחדרה וניצחון מתוק נגד האקסית. בקבוצה אמרו בסיום: “ביטלנו את הפועל לחלוטין, יש הרבה דברים שאנחנו יכולים להיות מרוצים מהם לקראת ההמשך”.

לא פחות משלושה זרים ערכו בכורה: גודסוואי דוניו, ממדו אמבוג` ויוסיף טומאסביץ` והציגו יכולת טובה יחסית למשחק ראשון.

אלעד מדמון שוב היה המוציא לפועל, כאשר בעקבות החתימה במכבי ת”א הוא ספג קללות ונאצות מאוהדי הפועל ת”א. בין היתר בשל כך הוא התעקש לבעוט את הפנדל הראשון והשני למרות שסילבס קבע שג`יימס אדניי הוא הפנדליסט בהיעדרו של סמי בורארד המוצהב. המאמן הסביר בסיום שמדמון היה חם והרגיש שהוא צריך לבעוט והדברים קרו ברוח טובה.

אוהד לויטה ששמר על שער נקי סיכם: “באנו למשחק הזה כגמר גביע והיינו חייבים להביא בו שלוש נקודות ולא משנה באיזו דרך. לא ספגנו אחרי המון זמן שזה חשוב. יש לנו תחושה של רענון קטן בתוך הקבוצה, אבל אני מאמין גם בחבר’ה שנמצאים פה. יש פה חבר׳ה צעירים ומוכשרים שצריכים ללמוד את הסיטואציה ולהמשיך לעבוד קשה. אם נמשיך לעבוד קשה, אין סיבה שלא נצליח להשאיר את הקבוצה הזאת בליגה. אנחנו יודעים מה המצב שלנו, נחגוג 24 שעות ונחזור לעניינים. המשחק בשבוע הבא הוא שוב קרב על עשר נקודות. אנחנו מנסים להסתכל על עצמנו ולתקן את הטעויות שלצערי עשינו יותר מדי. היינו צריכים להביא את הרוח ואת האמונה בעצמנו”.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *