במכבי תל אביב חגגו: “עשינו צעד משמעותי להחזרת הצלחת אלינו”

מול נציג הבעלים ג`ק אנגלידיס, מכבי ת”א המשיכה אמש (ראשון) את התקופה האדירה שלה עם ניצחון שישי רצוף בכל המסגרות, הפעם בעזרת 0:1 לא פשוט בטדי מול בית”ר ירושלים.

החגיגות של השחקנים היו אמורות להיות יותר מאופקות, אבל הניצחון של בני ריינה על מכבי חיפה, פתיחת הפער מהירוקים בפסגה ל-5 נקודות, הירידה לקרקע אחרי ניצחון מדהים ביוון והחזרת הנקודה מצד בית הדין העליון, הובילו לתמונות שלא ראינו הרבה זמן. “עשינו צעד משמעותי אל עבר החזרת הצלחת לקריית שלום”, הודו בקבוצה אבל לא יצאו בהצהרות בומבסטיות יותר מכך, “כולנו זוכרים שכבר הובלנו בפער גבוה יותר ובעטנו בדלי”.

רובי קין, שהוריד את השחקנים לקרקע אחרי הניצחון בפיראוס, ניהל את המשחק טוב מאוד. קין היה יותר מאופק מהשחקנים בסיום ודאג להבהיר שידרוש מהם לחזור לקרקע, בטח לקראת משחק הגומלין מול אולימפיאקוס. “לא עשינו כלום”, אמר. מעבר לניצחון בקבוצה היו מרוצים ששחקנים שהיו צריכים את המנוחה קיבלו אותה ובינהם אנריק סאבוריט וערן זהבי שידעו יום קודם שלא יפתחו. בכל אופן שניהם יחזרו להרכב במשחק בסרביה נגד היוונים.

בתוך כך במכבי ת”א לא מתכוונים להתנצל על החזרת הנקודה ומבחינתם לא היה ספק שזה מה שיקרה נוכח התקנון החדש. בנושא אחר, מצלמות של אנשי האבטחה של מכבי ת”א שיוצאים לכל משחקי החוץ של הקבוצה קלטו גם כן את האירוע החמור בו אוהדים של בית”ר נכנסו לדשא בסיום וזרקו מוטות לעבר אוהדי הקבוצה. במכבי לא הכחישו שהאוהדים הצהובים הגיבו, אך יעבירו למשטרה את השתלשלות העניינים שלטענתם לא החלה מהם.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *