ג’וקוביץ’ מתחיל לאבד את זה?


|
ג'וקוביץ ואיבניסביץ' (רויטרס)
ג’וקוביץ ואיבניסביץ’ (רויטרס)

נובאק ג’וקוביץ’ בתקופה מאוד לא שגרתית עבורו, בעיקר בשנים האחרונות. מאז תחילת 2024, הג’וקר הסרבי טרם זכה בתואר נוסף, הוא הפסיד בחצי גמר אליפות אוסטרליה הפתוחה ובאינדיאן וולס הודח במפתיע. על רקע זאת, נובאק הודיע היום (רביעי) על שינוי מפתיע – יפסיק לעבוד עם גוראן איבניסביץ’, והתגובות המופתעות לא איחרו לבוא.

בינתיים בעולם הטניס קיבלו את ההודעה בהפתעה די גדולה, בחלק מהמקומות נכתב: “מה ג’וקוביץ’ עושה? האם הוא מתחיל לאבד את זה?”, על רקע כמובן ההישגים הרבים שנובאק השיג לצד הקרואטי. כמו כן, תגובות אחרות היו: “זה מפתיע מאוד. נראה שג’וקוביץ’ סוטה מהמסלול שהוביל אותו להצלחה גדולה”.

כזכור, הקרואטי האגדי הצטרף לצוות המקצועי של נולה ב-2018 ומאז ג’וקוביץ’ הכפיל את כמות המייג’ורים שלו – מ-12 ללא פחות מ-24. אולם גם כאן השידוך המאוד מוצלח מסתיים לבסוף, כשגוראן ימשיך את דרכו כמאמן בסבב ואילו נובאק יקווה שהזעזוע יחזיר אותו לדרך המלך ולא כפי שצופים חלק מהמבקרים בעולם הטניס.

בכל אופן, כרגע נולה עם הפנים לעונת החימר, שם ינסה להגן על התואר מהשנה שעברה ברולאן גארוס וכבר לפני זה לנסות ולחגוג תואר מאסטרס ראשון העונה בטורניר הנוצץ במונטה קרלו. אגב, גם יריבו הגדול, רפאל נדאל, צפוי להשתתף בטורניר עמו כל כך מזוהה, כנראה בפעם האחרונה בקריירה.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *