גל גדות ילדה בת רביעיתגל גדות, הנציגה הישראלית שלנו בהוליווד ובעלה ירון ורסנו, קיבלו היום (רביעי) לעולם את בתם הרביעית, אחות קטנה ומתוקה לאלמה בת ה-12, למאיה בת ה-6 ולדניאלה בת השנתיים, כך פורסם לראשונה ב”ערב טוב עם גיא פינס”. מקורבים לגדות מאשרים הערב ל-mako סלבס את הלידה המשמחת ואת השם הישראלי הנבחר לקטנה: אורי.

שעות לאחר הלידה, שיתפה הכוכבת הבינלאומית בחשבון האינסטגרם שלה, שמונה 109 מיליון עוקבים, תמונה שלה עם אורי הקטנה בזרועותיה, מבית החולים. “ילדה מתוקה שלי, ברוכה הבאה. ההיריון לא היה קל ועברנו את זה”, כתבה גדות, כעת אם ל-4. “הבאת כל כך הרבה אור לחיינו, מצדיקה את שמך, אורי, שפירושו ‘האור שלי’. הלבבות שלנו מלאים בהכרת תודה. ברוכה הבאה לבית של בנות, אבא די מגניב גם כן”, הוסיפה גדות.

החדשות על ההיריון הרביעי במספר של גדות הגיעו בדצמבר האחרון, אחרי שהכוכבת ובעלה תועדו במספר תמונות פפראצי שעלו לאתר Daily Mail, שבהן נתפסה מתהלכת עם בטן הריונית ברחובות לוס אנג’לס. 

כזכור, גדות הביאה לעולם את בתה השלישית דניאלה ביוני 2021, כשבישרה על החדשות המרגשות בעמוד האינסטגרם שלה ושיתפה תמונה משפחתית עם בעלה והבנות. כעת, הקן המשפחתי התרחב ואין בשורות טובות יותר מאלו לקראת סוף השבוע.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *