דני אלבס: השמועות על התאבדותו, האמת והצעדים המשפטיים הבאיםכשבועיים לאחר שהורשע בתקיפה מינית של בחורה במועדון בברצלונה בדצמבר 2022, הרשת סערה אתמול לאחר שנפוצו שמועות כי כדורגלן העבר של ברצלונה ונבחרת ברזיל התאבד בתאו בכלא. בתוך זמן קצר הופרכו השמועות, אך כעת עורך דינו ואחיו של אלבס, ניי, מודיע כי הם בוחנים הליכים משפטיים נגד מי שהפיץ את השמועה.

הכל התחיל בציוץ של העיתונאי הספרדי בעל אלפי העוקבים, פאולו אלבקרקי, שכתב כי אלבס “שם קץ לחייו” בתאו בכלא בברצלונה. תוך זמן קצר הציוץ הפך לוויראלי וצוטט על ידי לא מעט כלי תקשורת, אם כי לא רשמיים וגדולים. בתוך זמן קצר התברר כי מדובר בפייק, כשעיתונאי ספרדי אחר צייץ כי דיבר עם עורך דינו של אלבס, אינס גווארדיולה, שאישר כי הכדורגלן חי.


דני אלבס ברצלונה (צילום: רויטרס)

אלבס בברצלונה | צילום:
רויטרס


הבוקר (ראשון) כתב אחיו של אלבס, ניי, ציוץ כועס במיוחד בטוויטר כנגד השמועות: “כמה אכזריות יש לבני אדם. כבר גיניתם אותו על דבריה של אישה שנכנסה לשירותים של גברים כדי לעשות את מה שרק היא יודעת. הוא כבר זכה לגינוי. האם זה לא מספיק? ו’בכלא’. עכשיו, הטירוף הוא שאתם רוצים את מותו. אתם רוצים לראות את אחי מת”.

אלבס נעצר בינואר 2023, לאחר שאישה התלוננה כי אנס אותה במועדון לילה בברצלונה, לאחר שחזר מהמונדיאל בקטאר. המשפט נמשך קצת יותר משנה ובסופו של דבר הוא הורשע בתקיפה מינית ונגזרו עליו 4.5 שנים בכלא ופיצויים על סך 150 אלף יורו. מיד לאחר גזר הדין הוא הודיע דרך עורך דינו כי הוא מתכוון לערער על העונש.

 

 


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *