האקסית של אושר כהן פותחת הכלבדצמבר האחרון אושר כהן הציע נישואים לבת זוגו בשנים האחרונות, סהר נועם בת ה-25, במלון סטאי ולצלילי יהונתן קלימי, שליווה את הזוג. אבל שלושה שבועות אחרי, השניים כבר החליטו להפריד כוחות – עניין שלא הפתיע מקורבים אליהם, שעדכנו כי מערכת היחסים שלהם ידעה לא מעט עליות ומורדות לאורך הדרך, כולל מספר פרידות. חלקם אף אמרו אז ל-mako סלבס כי “רגע אחרי ההצעה, כל מי שמכיר את הנפשות הפועלות אמר שזה לא יחזיק, לא תהיה חתונה”.

אלא שמאז הפרסום על פירוק החבילה, סירבו השניים להגיב באופן רשמי על ביטול האירוסים והסטטוס הנוכחי, ובסרטון שדלף היום (ראשון) מחשבון הקלוז פרינדס שסהר מנהלת בחשבון האינסטגרם הפרטי שלה, נראה כי היא כבר המשיכה הלאה בחייה: פחות מחודש אחרי שהיחסים עם הזמר הגיעו לסיומם, נראית סהר בתיעוד שהפך מיד ויראלי, מתנשקת עם בן זוגה הנוכחי, עמית – מה שהעלה לא מעט מסקנות על ידי הגולשים באשר לסיבת הפרידה. אבל בשיחה עם mako סלבס היום, מחליטה סהר לספר את הצד שלה – ומבהירה את הסיבה.


“אושר ואני יצאנו בתקופת הקורונה במשך שנה וחצי, אבל נפרדנו כי אושר בגד בי פעמיים”, טוענת סהר. “אחרי הפרידה ממנו, שנינו יצאנו עם בני זוג אחרים – אני יצאתי עם בחור בשם עמית. אחרי ששנינו נפרדנו מבני הזוג, אושר פנה אליי ושוב ביקש שניתן צ’אנס נוסף לקשר שלנו, אבל הבעיה הייתה שאמא שלו לא אהבה אותי מהרגע הראשון”.

עוד טוענת סהר בשיחה עם mako סלבס, כי “לפני שבעה חודשים חזרנו שוב, אבל שוב פעם היו לו קטעים עם בחורות והוא טס מלא למיקונוס, ועדיין נשארתי. אחרי ארבעה חודשים הוא הציע לי נישואים. הלחץ של החתונה השפיע מאוד על שנינו ובנוסף, אמא שלו לא קיבלה את הקשר שלנו. הריב שפוצץ את הקשר היה כשהוא ביקש שאסדר את הקשר עם אמא שלו. הוא רצה שאני אוכיח לאמא שלו  למה הוא התאהב בי ולהסביר לה מי אני או שהוא מבטל את החתונה”, לדבריה.

סהר חושפת כי לא הצליחה ליישב את ההדורים עם אמו של כהן, ואחרי חודש של ריבים בלתי פוסקים, לדבריה, הוא החליט לסיים את הקשר. לטענתה, כהן הציב אולטימטום – או שהיא מסדרת את העניין עם האמא או שנפרדים. לדבריה, הזמר “ניסה לבוא לאמא שלי ואז אמרתי לו שאני לא מסוגלת להתחתן איתו יותר, ולא לקום כל בוקר בניסיון לרצות אותו ואת המשפחה שלו”.

הצעת הנישואים של אושר כהן ובת זוגו סהר

בימים יפים יותר. ההצעה של אושר לסהר

במקביל למאורעות היום, העלה כהן סטורי בחשבון האינסטגרם שלו, ככל הנראה כתגובה להשערות שצצו ברשתות, עם הכיתוב: “אני מאושר מהעובדה שהחיים שלי מעניינים וחשופים אליכם, אל תיתנו מקום לתגובות רעות ולשנאה, אנחנו לא כאלה. הכל לטובה ומהשם יתברך. תודה עליכם”.

“מבחינתי מהרגע שהקשר שלנו נגמר, אני לא חייבת לאף אחד שום דבר, גם לא לתקשורת”, מוסיפה כעת סהר, שלדבריה ממש לא בגדה בזמר. עם בן זוגה הנוכחי עמית, כאמור, יצאה כבר בעבר – במהלך הפרידה הראשונה מכהן. “לא בגדתי באושר. עמית ואני חזרנו לקשר רק אחרי שהאירוסים התבטלו”. אחרי הדברים שציינה והחוויות הלא פשוטות שעברה לכאורה על ידי הזמר, לאקס, טוענת סהר, “אני מאחלת רק טוב, שימצא את בת הזוג הנכונה בשבילו”.

מעופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של אושר כהן, נמסר: “אין תגובה”.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *