הבדיקה קבעה: משך ההעדרות של יונס מלדה

במכבי תל אביב לא תלו תקוות גדולות באיבוד נקודות של מכבי חיפה במשחק אמש (ראשון) מול מ.ס. אשדוד (שהסתיים בניצחון 0:5 של הירוקים). במועדון אמנם החזיקו אצבעות, אבל גם ידעו לומר שפערי הרמות ברורים. “כדי להחזיר את האליפות”, אמרו במועדון, “נצטרך לסמוך על עצמנו ולא האחרות”.

בהמשך היום, במכבי תל אביב נשמו אנחת רווחה: בדיקת האולטרסאונד שעבר חלוץ הקבוצה, יונס מלדה, העידה שאינו סובל מקרע – אבל יצטרך לחזור בהדרגה. המשמעות היא שהוא ייעדר משני המשחקים הקרובים – נגד מכבי יפו בשמינית גמר הגביע ביום רביעי וגם ממשחק הליגה נגד מכבי פתח תקווה.

בנושא אחר, בקבוצה מתלבטים אם לסכן את דן ביטון: האפשרות שעל הפרק היא לתת לקשר, שסבל מפגיעה בקרסול, דקות משחק כבר בשמינית גמר הגביע, מחרתיים נגד מכבי יפו או לחכות עוד קצת עד להחלמה מלאה. השחקן אמנם מתאמן אבל עדיין לטענת הצוות הרפואי לא מרגיש כשיר במאת האחוזים.

בכל מקרה, נדמה כי רובי קין יבצע מספר שינויים בהרכב, על מנת לאפשר לשחקנים שלא זכו לדקות משמעותיות לאחרונה להוכיח לו שמגיע להם יותר. בין היתר מדובר באופיר דוידזאדה, עדן קארצב, קיקו בונדוסו ויונתן כהן.

בינתיים, השיחות עם מכבי הרצליה על הרצון להפוך את הקבוצה מהלאומית לקבוצת בת, תקועות. הסיבה היא רצונו של בעלי הרצליה אריאל שיימן, שהשקיע עשרות מיליונים ב-30 השנים האחרונות בקבוצה, להמשיך ולקבוע, ולא לזוז הצידה בנושא הזה.

על פי האיש החזק בהרצליה, במהלך השיחות ביקשה מכבי ת”א להעביר אליו החל מהעונה הבאה שחקנים צעירים שיקבלו דקות משחק משמעותיות, ובשיחות אף צוין כי ברק יצחקי יהיה המאמן. כמובן ששיחות אלה קוימו לפני מינויו של המאמן בבית”ר ירושלים.

נכון לעכשיו, שיימן, אוהד מכבי ת”א מילדות שגם עובד איתם בשיתוף פעולה כבעל חברת שלטי פרסום, לא מוכן לזוז הצידה. לא מן הנמנע שהצהובים מתל אביב יחפשו קבוצה אחרת, כאשר מלבד הרצליה, גם סקציה נס ציונה, עירוני רמת השרון והפועל ראשון לציון הוזכרו.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *