“הבת של” איילת זורר: התאהבנו קשות בשיר לייבההשחקנית הצעירה שיר לייבה כבשה את ליבנו בתפקיד משחק ראשון שלה בפריים טיים, כשנכנסה לנעליים גדולות בתפקיד אלה, הבת של ד”ר עמליה לוי (איילת זורר). המרדנות שלה בסדרה והסצנה המטלטלת מהפרק הקודם תפסו אותנו חזק ויצאנו לחפש מי זאת באמת השחקנית המבטיחה. גילינו כישרון ענק, סטייל מיוחד ומישהי פלפלית גם בחיים האמיתיים


שיר לייבה (צילום: מתוך האינסטגרם של שיר לייבה)

צילום: מתוך האינסטגרם של שיר לייבהכבשה אותנו: השחקנית הצעירה שיר לייבה בת ה-23 פרצה לחיינו ברוח סערה בתפקיד אלה לוי בסדרת הדרמה המדוברת “חולי אהבה” (פרק חדש הערב, אחרי החדשות, קשת 12). מי שבפרק הראשון הבליחה רק לרגעים, בפרק השלישי כבר לקחה חלק בסצנה מרכזית ומטלטלת ששמה לנו מול הפנים את היחסים בינה לבין הוריה – ד”ר עמליה לוי (איילת זורר) ואמיר (זהר שטראוס).

בסדרה לייבה מגלמת נערה מרדנית בת 17, שנואשת לתשומת לב מאמה הרופאה הבכירה ומתנהגת כמו טינייג’רית ממוצעת שצריכה עוד קצת יחס מההורים, עם טאץ’ של אקסטרה מרדנות ופלפליות. היריון לא מתוכנן של אלה הוביל לוויכוח סוער בינה לבין אמה, שנתן לנו תזכורת ליחסים המורכבים שיכולים להיות לא פעם בין אם ובת, ובעיקר, הסצנה גרמה לנו לא להוריד את העיניים מהשחקנית הצעירה. 


הרגע המרגש שעמליה גילתה על המסיבה של משפחתה (צילום: חולי אהבה , קשת 12)

יחסים מורכבים. איילת זורר ושיר לייבה | צילום:
חולי אהבה , קשת 12


שיטוט קצר בחשבון האינסטגרם (הפעיל לגמרי) שלה מראה שגם בחיים האמיתיים יש לנו עסק עם מישהי שאוהבת לצאת מהקווים ולמרוד קצת בחוקי הפורמט, ובעיקר – מישהי חריפה ומסקרנת. בין לא מעט תמונות בוויב רטרו, תיעוד של רגעים אומנותיים ופוסטים עם סצנות טלוויזיוניות אייקוניות – אפשר למצוא תמונות של השחקנית, שנוטפת כריזמה ושיק. 

קשה שלא לשים לב ששחור לבן זה לגמרי מה ששולט בפיד הייחודי שלה, שנראה שמי שמתחזקת אותו אוהבת אומנות במיוחד. בין אם היא מתעדת חברים, נופים או רחובות אקראיים ברחבי אירופה, תמיד אפשר לזהות את הטאץ’ של לייבה בכל פריים – ואי אפשר להתעלם מהתיאורים שלה לתמונות: “big butt bigger heart”, אותו כתבה לצד פוסט שהעלתה מחוף פוטוגני כלשהו.

בפייסבוק אגב, תמצאו בעיקר פוסטים מצחיקים ושנונים שלה, בהם היא משתפת בלא מעט מחשבות. רק לאחרונה העלתה פוסט עם תודה לנשים המיוחדות שלצידה ב”חולי אהבה”, ואישרה לנו לגמרי שמדובר במישהי ששווה לשים לב אליה: “היום כשמישהי בעבודה אמרה לי: ‘ראיתי אתמול סדרה והייתה שם מישהי מה זה דומה לך’ הבנתי שאולי כדאי לשמוע למנהלת היחצ של הסוכנות שלי ולהעלות פוסט. אני יכולה להגיד המון דברים על ‘חולי אהבה’ ואני כנראה אמורה לציין המון אנשים אבל במקום זה אני אגיד תודה רק לשלוש נשים כי אני מרדנית ופמיניסטית”.

לייבה בחרה להודות בדרכה היצירתית לאחת מיוצרי הסדרה, טל גרניט – ולאיילת זורר ולנלי תגר, עליהן כתבה: “נלי תגר, דודה שלי בסדרה ואחותי במציאות, שיוצאת כל שבת להפגין, שמתעקשת להשמיע את קולה ואת זעקתה עוד מלפני ה7 באוקטובר, ונלחמת גם היא להחזרת החטופים. ואיילת זורר המדהימה שמייצגת אותנו בחו״ל, מפיצה את המסר, שומרת על קשר ומחזקת מרחוק. היו עוד מלא נשים מדהימות שלקחו חלק. וכן היו גם בנים אחלה בחלה אבל אני עשיתי פה בחירה”.

לייבה מוכיחה שהיא עשויה מחומרים אמיתיים של אמנית ושחקנית ומעלה לאינסטגרם רק מה שבראש שלה. נטולת פוזות ומלאה בסטייל משלה עם נגיעות של היפסטריות. בדיוק השילוב שחיכינו לו, מחכים לראות עוד ממנה על המסך – ובקרוב. 

 


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *