הוועדה המקצועית עודכנה: רן בן שמעון בנבחרת


|
רן בן שמעון (ראובן שוורץ)
רן בן שמעון (ראובן שוורץ)

בסבב שיחות שנעשו במהלך השעות האחרונות, חלק גדול מחברי הוועדה המקצועית של ההתאחדות לכדורגל, איתם נוהג היו”ר שינו זוארץ להתייעץ, עודכנו כי רן בן שמעון יהיה זה שיאמן את נבחרת ישראל. זוארץ הבין שמבחינת ברק בכר הנבחרת לא בעדיפות ראשונה והוא רוצה רק את מי שיבוא מכל הלב וללא התלבטות או שצריך לקחת פרק זמן כדי להחליט.

בהתאחדות מספרים כי בפגישה שהייתה עם בן שמעון, יו”ר ההתאחדות הרגיש כי המאמן, שעושה עונה נפלאה בקפריסין וסחף את א.א.ק. לרנקה מהחלק התחתון של הטבלה למאבקי האליפות, רוצה מאוד להגיע לנבחרת, כאשר הוא מוכן לעשות הכול כדי שזה יקרה. מבחינת בן שמעון, למרות ההצעות שיש לו לעונה הבאה באי השכן, הנבחרת היא יעד ולא אלטרנטיבה.    

יו”ר ההתאחדות צפוי לקיים שיחה נוספת עם בן שמעון ושם לסגור עימו את הדברים. זוארץ היה ער לכל מה שקורה עם בכר, כשעד לפני 72 שעות בהתאחדות עוד היו אופטימיים באשר להגעת המאמן שפוטר מהכוכב האדום, אך כאשר הבינו אחרי הדחת מכבי חיפה מהגביע שבכר עוד יותר מתלבט, רוצה לחכות ולא שלם עם קבלת ההחלטה, בהתאחדות החליטו: תודה רבה, אבל אתה לא תהיה בקדנציה הזו מאמן נבחרת ישראל.

ברק בכר (עמרי שטיין)ברק בכר (עמרי שטיין)

בהתאחדות לכדורגל רוצים לראות על הקווים רק מאמן שהנבחרת היא משימת חייו מהתחלה ולא בעדיפות שנייה. זו הסיבה שבסופו של דבר, למרות הרצון הגדול לראות את בכר לוקח את התפקיד ומוביל את הנבחרת בשנים הקרובות, מי שיעשה זאת יהיה בן שמעון. כזכור, האחרון עזב את מ.ס אשדוד והחל את העונה ללא תפקיד, עד שקיבל לידיו את א.א.ק לרנקה.

דגו: האחריות כולה שלי, אני אשם

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *