הותר לפרסום: שני המואשמים בצילום והפצת הסרטון של עמוס לוזון

הותר לפרסום כי סער נוריאל, בנו של איש העסקים אבשלום נוריאל, ואיברהים ריאן, בנו של איש העסקים מואנד ריאן, מואשמים בצילום והפצת הסרטון של לוזון מקיים יחסי מין עם בת זוגו בבריכה בביתו הפרטי בארסוף. נוריאל מואשם גם בפגיעה בפרטיות ושיבוש הליכי משפט, וריאן מואשם גם בסחיטה באיומים.

פרקליטות המדינה הגישה בינואר לבית משפט השלום בתל אביב כתב אישום נגד שני תושבי השרון, לאחר שצילמו והפיצו, כל אחד לפי חלקו, תושב ארסוף בביתו, מקיים יחסים אינטימיים עם בת זוגו. בנוסף, אחד הנאשמים אף ניסה לסחוט כספים ממקורבו של המצולם.

תגובת גיא לוזון לאחר הגרלת שלב הבתים במשחקים האולימפיים // קרדיט: ההתאחדות לכדורגל

מכתב האישום, שהוגש באמצעות עו”ד יהונתן טל מפרקליטות מחוז תל אביב, עולה כי בחודש יוני בילה המתלונן עם זוגתו בבריכה שבחצר ביתו הפרטי בארסוף, והשניים קיימו יחסים אינטימיים. אותה עת צעד הנאשם א”א סמוך לבית ומשהבחין במעשיהם של השניים, תיעד אותם בסרטון וידאו, ושלח אותו למספר אנשים, בהם הנאשם ב”ב, שהפיץ גם הוא את הסרטון בקבוצת ווטסאפ עם חבריו. במסגרת ההתכתבות בקבוצה, עלה רעיון לסחוט את המתלונן או לשלוח את הסרטון לאחד ממקורביו.

בתחילת יולי פנה אדם אחר למתלונן ואיים עליו שיפיץ את הסרטון שהגיע לידיו, אם לא ישלם לו סכום כסף. הנאשם ב”ב יצר קשר עם מקורבו של המתלונן, וטען בפניו בכזב כי אדם בשם ענבר לוי צילם את הסרטון והציגו בפניו. בהמשך לכך, התקשר המקורב לטלפון של ענבר לוי, שהיה למעשה מספר טלפון נוסף של שני הנאשמים, ביקש לנהל עימם מו”מ על מנת שימחק את הסרטון ובתגובה ביקש ב”ב מהמקורב 13 אלף שקל. משסירב המקורב לשלם, ביקש הנאשם ב”ב מהמקורב שישלח לו את מספר הטלפון של המתלונן, תוך שהוא מאיים עליו “תאמין לי, אני אשיג את המספר של …. (המתלונן) הזה ואני אשלח לו את הסרטון…”.

israelhayom

הכתבות ועידכוני הספורט החמים אצלך בטלגרם

להצטרפות

איברהים ריאן, צילום: יהושע יוסף

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *