החשוד ברצח דניאל אמינוב במגדלי הצעירים: בר אסורבר אסור הוא החשוד ברצח דניאל אמינוב במגדלי הצעירים בחודש שעבר – כך התיר היום (חמישי) לפרסום בית משפט השלום בתל אביב. החשוד, בן 25 שעבד כמאבטח, נעצר בזירה והועבר לחקירה במשטרה. למוחרת נעצרה גם בת זוגו בת ה-19. אתמול הוארך מעצרו של אסור פעם נוספת – עד ל-14.2.

בחקירתה אמרה זוגתו של אסור כי אמינוב הביא עימו סמים למפגש, ולאחר השימוש הם “נכנסו להזיות”. לדבריה, בשלב מסוים פרץ עימות במקום, ואסור שלף אקדח וירה בצעיר.


בתיעוד מתוך הבניין שבו נרצח אמינוב בן ה-23 שפרסמנו לראשונה ב-N12, נראה הצעיר במבואת הבניין ממתין לחברתו ואז עולה איתה יחד לדירה שבה יסיים את חייו. רגעי הירי שהביאו למותו של אמינוב לא תועדו, אבל בתיעודים לאחר הרצח – ניתן לראות בבירור את אסור בתוך הבניין ובידו אקדח. אז הוא עשה תנועה שנראית כמו פריקה של הנשק, לצד חברתו – והם נכנסו אל המעלית.


החשוד ברצח בר אסור (צילום: עמוד האינסטגרם bar.asor)

בר אסור, החשוד ברצח דניאל אמינוב | צילום:
עמוד האינסטגרם bar.asor


דניאל אמינוב ז"ל (צילום: באדיבות המשפחה)

הקורבן, דניאל אמינוב ז”ל | צילום:
באדיבות המשפחה


בצאתם מהמעלית פנה החשוד לשומר בכניסה שיזמין מד”א – ומיד הוא וחברתו עזבו את המקום. זמן קצר לאחר מכן אסור לקח בעצמו את הנייד של השומר בכניסה לבניין לשיחה, ולפי עדי ראייה הוא שוחח עם אנשי מד”א שהיו בדרכם למקום. בהמשך תועד אסור נע באי שקט כשהשוטרים מגיעים לזירה. שם לאחר חקירה ראשונית, הוא נאזק בידיו והובא להמשך חקירה בתחנת המשטרה.

החשוד ברצח ובת זוגו (צילום: N12)

החשוד ברצח ובת זוגו בזירה | צילום:
N12


החקירה העלתה חשד כי אסור התעמת עם אמינוב מאחר “שהרעיל” אותו ואת חברתו. הוויכוח הפך לעימות גופני והחשוד שלף את האקדח – וירה באמינוב מספר פעמים עד שמת. מעצרו הוארך מעת לעת.

עו”ד מרון רוזנטל, המייצג את אסור מסר: “מרשי סובל מפוסט טראומה משירותו הצבאי שהחמירה בחודשים האחרונים בעקבות גיוסו למילואים בדרום. מרשי טוען בחקירותיו כי פעל כדי להגן על עצמו עקב עימות שפרץ בינו לבין קורבן העבירה”.

  

עו"ד מרון רוזנטל

עו”ד מרון רוזנטלSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *