הכוכב ההוליוודי יצא לדייט לילי עם מלכת היופי לשעבר של ישראלהשחקן ההוליוודי הלוהט נתפס בדייט לילי סוער בלוס אנג’לס עם לא אחרת מנועה כוכבא, מלכת היופי לשנת 2021 של ישראל, כך מדווח הבוקר אתר דיילי מייל הבריטי. השניים תועדו יוצאים ממועדון בעיר ולאחר מכן ממשיכים למופע סטדנאפ. תחילתו של רומן בינלאומי? אנחנו ממש בעד


גלן פאוול, נועה כוכבא (צילום: מתוך אינסטגרם)

צילום: מתוך אינסטגרםלזה לא ציפינו: השחקן ההוליוודי גלן פאוול (“רק לא אתה”, “מלכות הצעקה”) נתפס נהנה לו מדייט לילי עם לא אחרת ממלכת היופי לשעבר נועה כוכבא בת ה-25, כך מדווח הבוקר (חמישי) אתר דיילי מייל הבריטי. השניים תועדו יוצאים ממועדון יוקרתי בלוס אנג’לס, לצד קבוצת חברים משותפים, כשהם עושים את דרכם למופע סטנדאפ. לאחר מכן הם נראו יוצאים לרכב של כוכבא כשקבוצת מעריצים גדולה חיכתה מחוץ לבניין לחתימות וסלפיז עם פאוול (בכל זאת, אחד הכוכבים הלוהטים של הרגע).

כידוע, רק בחודשים האחרונים שמו של פאוול (35) נקשר לשחקנית סידני סוויני, איתה הוא מככב בסרט הקומדיה “רק לא אתה”, שיצא לאקרנים בתחילת השנה. במהלך הקידום לסרט נפוצו שמועות שהסעירו את עולם הרכילות מעבר לים, לפיהן השניים מנהלים רומן. אלא שרק לאחרונה פאוול הבהיר כי לא היה ביניהם שום דבר באמת, וכל זאת היה בעיקר לקידום הסרט.  לפני השמועות על רומן עם סוויני, גלן הספיק לצאת עם הדוגמנית ג’יג’י פריז במשך שלוש שנים. השניים נפרדו באפריל שנה שעברה בזמן שצילם את הסרט המדובר. 

סידני סוויני, גלן פאוול (צילום: Ethan Miller/Getty Images)

רק שמועות. גלן פאוול וסידני סוויני | צילום:
Ethan Miller/Getty Images


באשר לכוכבא – היא זכתה בתחרות מלכת היופי בשנת 2021, וייצגה את ישראל בתחרות “מיס יוניברס”, שם הופיעה בשלב חצי הגמר – אך לא העפילה לגמר.

למי מכם שלא יודע, כוכבא שירתה בצה”ל כחובשת קרבית, ומאז תחילת המלחמה הפכה את עמוד האינסטגרם שלה למערך הסברה של ממש.

  

 

 


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *