הכל בסדר? יעל שלביה הבריזה מההופעה של עומר אדםאי אפשר היה לפספס את הדיבור סביב ההופעה של עומר אדם בפארק הירקון, בעיקר בגלל העיסוק הבלתי פוסק בשאלה – האם האירוע הולך להתקיים? אז לשמחת המעריצים, האיום האיראני לגמרי אאוט (לפחות לעת עתה), וההופעה הראשונה יצאה לדרך אמש (שלישי) עם עשרות אלפים שהגיעו אחרי שנלחמו לקנות כרטיס לאירוע המטורף. מי שדווקא בלטה בהיעדרה היא לא אחרת מבת הזוג הצמודה, יעל שלביה. 

החושים שלנו מיד פעלו, כי זה ידוע ששלביה לא מפספסת אף הופעה ותמיד נמצאת כדי להרים לבן הזוג ברגעים החשובים בקריירה. אבל הפעם הסטורי היה ריק לגמרי, בלי אף סרטון או תמונה שלה מפזזת ומרימה מהקהל. אז כמובן שיצאנו לרחרח, ולמרות שזה הרגיש בהתחלה דרמטי למדי, מתברר שהייתה לה סיבה מצוינת לפספס את האירוע הגדול. 


עומר אדם, יעל שלביה (צילום: מתוך האינסטגרם של יעל שלביה, Instagram)

צילום:
מתוך האינסטגרם של יעל שלביה, Instagram


שלביה עשתה קאסטינג לאודישן בתחום המשחק שנקבע מראש ודרש המון תיאומים ואילוצים מצידה של הדוגמנית. אותו אודישן נערך אתמול בערב מול גורמים מעבר לים בארצות הברית, והכוכבת הייתה צריכה להיות נוכחת בשיחת וידיאו עם המלהקים, בדיוק בזמן ההופעה של עומר. נרגיע ונגיד שהיא לגמרי הולכת להיות בהופעה בחמישי ולהרים לבן הזוג כמו שרק היא יודעת, ואנחנו כבר מחכים לסטוריז הקבועים שלה.


עומר אדם, יעל שלביה (צילום: מתוך האינסטגרם של יעל שלביה, Instagram)

צילום:
מתוך האינסטגרם של יעל שלביה, Instagram


למרות הדאגה שתקפה אותנו לרגעים, נראה שהם מהזוגות היציבים שיש לנו כאן (טפו-חמסה). רק לאחרונה אדם שיתף לראשונה על ההיכרות שלהם והניצוצות מתחילת הקשר וחשף שעבר במיוחד למלון סטאי כששמע שהיא שוהה שם. שלביה התרגשה לשמוע את בן זוגה מדבר על הקשר ביניהם, ובריאיון עם mako סלבס שיתפה: “זה ממש הפתיע אותי כמה זה ריגש אותי. אני כל היום מספרת ומתראיינת, ופתאום לראות את הצד השני מדבר, יש בזה משהו ממש חמוד ואני גאה בו שהוא פתח את הלב שלו ברגע ובזמן הנכון”.

 


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *