“הלב שלה קרוע וכואב”: חג פורים העצוב של רון יהודחג פורים בלי אבא: רון, בתו בת ה-4 של דולב יהוד שמוחזק בשבי חמאס בעזה כבר 168 ימים, התחפשה לנסיכה וביקשה רק דבר אחד: להצטלם עם אביה כשהיא מחופשת. אשתו של דולב, סיגל, כתבה: “רון התחפשה לנסיכה ובקשה תמונה איתך, קרעה את ליבי. כמה הלב שלה קרוע וכואב”.

דולב בן ה-35 נחטף יחד עם אחותו, ארבל, מניר עוז ב-7 באוקטובר. דולב נחטף כשאשתו, סיגל, הייתה בהיריון מתקדם, והיא נשארה לבד עם עוד שלושה ילדים. את התינוקת החדשה היא ילדה בזמן שאביה נמצא בשבי חמאס. ארבל נחטפה עם בן הזוג שלה, אריאל, מהדירה שלהם בקיבוץ.

דולב רק שמע שמשהו קורה בקיבוץ ויצא מהבית, סיגל נשארה תשע שעות בממ”ד בלי לשמוע ממנו כלום. “הוא אמר לי להישאר בממ”ד, להיות רגועה. הייתי בחודש תשיעי עם שלושה ילדים בממ”ד. הוא ביקש שאשאר רגועה ואנסה לעבוד על הנשימות כמה שאני יכולה”, סיפרה סיגל ל-N12. “החיים שלי עכשיו הם לא חיים, חסר לי חצי. חצי משמעותי מאוד בחיים. הוא ואני מגיל 12 ביחד. עברנו בית ספר, תיכון, טיול בחו”ל, חתונה, הקמת משפחה. אין לי כל כך חיים עכשיו”.


דולב וסיני יהוד

דולב וסיגל יהוד

“פורים זה החג שלנו, מתי יחדלו לשחק בנפש הפצוע שלך?”

סיגל, כתבה על הבקשה של בתה המחופשת להצטלם עם תמונת אביה: “פורים זה החג שלנו! זה החג שלך!
בדרך כלל הוא סמוך ליום הולדתך (השנה הקדמת קצת) חג מלא שמחה, צבעים, מקוריות, יצירתיות וייחודיות. פורים זה החג שלך! גם אתה מלא בשמחה, צבעוני, מקורי, יצירתי וללא ספק ייחודי! תמיד ידענו למצוא את התחפושת הכי מקורית, הכי יצירתית ולהפוך אותה לייחודית לנו! חשבת על כל פרט ופרט תכננת, בנית עשית הכל כדי שהיא תהיה מושלמת. כזה אתה, מושלם!”.

סיני יהוד

סיגל יהוד

“השנה לא ארגן מסיבת פורים למבוגרים שבנינו כמו בכל שנה שעשיתי מאז שהגעתי לניר עוז”, כתבה סיגל. “אין חגיגה בלעדיך! אין חגיגה בלי כולם! רון התחפשה לנסיכה ובקשה תמונה איתך, קרעה את ליבי. כמה הלב שלה קרוע וכואב. כמה עוד כאב אנחנו יכולים לחוש ולספוג בעולם??? עם כמה רוע ואכזריות ילדים צריכים להתמודד??? עוד כמה שאלות ללא תשובה הם צריכים לשאול??? מתי יחדלו לשחק בנפש הפצועה שלנו? מתי יחדלו לשחק בנפש הפצוע שלך? מתי ערך החיים יהיה ערך עליון? ערך שאתה ועוד רבים כמוך יזכו לממש?”

סיני יהוד

סיגל יהוד: “עם כמה רוע ואכזריות ילדים צריכים להתמודד?”

עוד הוסיפה: “מי אתם שיושבים שם בכסאות המרופדים? מי אתם שחושבים שיש לכם את הזכות להחליט מי ימות ומי יצליח לשרוד? מי אתם שלא מאפשרים את ערך החיים??? דיי! עייפתי! עייפנו! התעללתם בנו מספיק! תחזירו אותם, את כולם עכשיו! 168 יום שאני מחכה לשמוע אותך, לשמוע ממך. מחכה לחיבוק ונשיקה. חצויה, רוצה להיות שלמה! אוהבת הכי בעולם. מחכה לך”.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *