“המועדון ענק”: יעקב שחר בירך את השחקנים

מכבי חיפה תחדש היום (שלישי) את אימוניה ותחל בהכנות למשחק נגד הפועל ב”ש בשבת. אמש ראו בכרמל כיצד המוליכה מכבי ת”א מועדת נגד האדומים מהדרום והפער בצמרת צומצם לשבע נקודות כשנותרו עוד 21 בקופה.

במועדון ביצעו הרמת כוסית חגיגית, יעקב שחר בירך את המשפחות לרגל החג ואמר בין היתר: “אמרו לי שהמועדון גדול ועכשיו אני מסתכל על כולכם והמועדון ענק. מאחל לכולנו שנעבור את החג הזה בשלום ובשקט ושיהיה לנו חג שמח. אנחנו נמצאים לקראת סוף העונה ואני רוצה להודות לכם על העבודה הברוכה שאתם עושים, אם זה על המגרש או מחוצה לו”. 

סגן נשיא מכבי חיפה עוזי מור הוסיף: “חג הפסח אמור להיות חג החירות, אבל האם אנחנו מרגישים את החירות? כל אחד מאיתנו, גם אם הוא לא קשור אישית לחטופים וגם לא לחיילים שנהרגו מרגיש משקולת שיושבת בלב. לא חושב שיש מישהו שמרגיש חירות. עד שלא נראה את החטופים חוזרים הביתה לא נוכל לחגוג את החירות”.

בקבוצה אמרו הבוקר: “המאבק יהיה עד הסוף, ידענו שיהיו מעידות. ננסה לתקן בזמן שנותר עד הפער שנוצר. אנחנו נצטרך לעשות את העבודה ולקוות שדברים יקרו. יש לנו בשבת משחק קשה נגד ב”ש שרוצה ורחוקה ארבע נקודות בלבד מאיתנו”.

עבדולאי סק שריצה עונש הרחקה במשחק נגד בני סכנין יעמוד לרשותו של מסאי דגו למשחק הקרוב. פייר קורנו שנפצע בחימום בגיד האכילס ועלי מוחמד שנפצע בכף הרגל צפויים להיות כשירים למשחק.

מי שלא יהיה כשיר הוא ענאן חלאיילי ועבור הצוות המקצועי מדובר בכאב ראש לא קטן, שכן מאז עזיבתו של צ`ארון שרי הוא השחקן המוביל בשורות הירוקים. הוא כבש חמישה מתשעת השערים האחרונים שהבקיעה האלופה בכל המסגרות.

עמדות הכנף הן הקצרות ביותר עבור הירוקים מפתיחת העונה. עילאי חג`ג` שב לשחק לאחר כשלושה וחצי חודשים, אך נראה כי זה מוקדם מדי להעניק לו את חולצת ההרכב, כשדניל לסובוי מאכזב מאוד ומושך פציעה. הסיטואציה מותירה את דגו עם אופציות מעטות כמו להעביר את ליאור רפאלוב וגדי קינדה מהקישור לכנפיים, או להציב את קני סייף וסוף פודגראנו.

באימונים הקרובים ינסה דגו למצוא את ההרכב והמערך הנכון עבור המשחק נגד הפועל ב”ש, משחק אותו הירוקים חייבים לנצח בכדי להישאר במאבק האליפות.

בתוך כך, מאור בורג שנחשב לעוזרו של גל אלברמן והאחראי על פרוייקט קבוצת הבת הפועל עפולה, מחזיק בהצעה לשמש כמנהל המקצועי של בני יהודה בעונה הבאה במידה וזו תבטיח את העפלתה לליגת העל.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *