המחווה המרגשת של אוהדי מכבי תל אביב


|
מחווה מדהימה של אוהדי מכבי תל אביב לאוהדיה שנפלו (ראובן שוורץ)
מחווה מדהימה של אוהדי מכבי תל אביב לאוהדיה שנפלו (ראובן שוורץ)

לפני פתיחת המשחק בין מכבי תל אביב להפועל באר שבע, שהסתיים ב-0:1 למארחת, אוהדי הצהובים ערכו באצטדיון בלומפילד מחווה מרגשת לזכר אוהדי הקבוצה שנרצחו או נהרגו במלחמת “חרבות ברזל”.

בשער 11 הונפו שלטים רבים עם שמות האוהדים שנרצחו או נהרגו, כאשר על השלט הגדול שהונף במרכז היציע נכתב: “למען דגל בני אדם חיים ומתים”.

בנוסף, כ-200 כיסאות בלב היציע הושארו ריקים כשעל כל כיסא הולבשה חולצה צהובה אשר נושאת את שמו של אחד האוהדים, כמו בשלטים שהונפו.

מחווה מצמררת של אוהדי מכבי ת"א (אחים לסמל)מחווה מצמררת של אוהדי מכבי ת”א (אחים לסמל)

במקביל הודיעו עמותת “אחים לסמל” וארגון “מכבי פנאטיקס” על הוצאת גיליון הנצחה משותף, אשר יעסוק בעשייה של קהילות האוהדים בהנצחת האוהדים שנפלו במלחמת “חרבות ברזל” או נרצחו במהלך מתקפת הטרור של החמאס ב-7/10.

בהודעתם פורט על הגיליון: “בין עמודי הגיליון תוכלו למצוא את סיפורו של סרן שאולי גרינגליק ז”ל, קצין מילואים בחטיבת הנח”ל שוויתר על השתתפות ב”כוכב הבא” כדי להילחם עם פקודיו בעזה, ונפל בקרב. שאולי היה חברו הקרוב של שחקן מכבי גבי קניקובסקי, שהתראיין גם הוא לפאנזין וסיפר בין היתר על שאולי ועל ירון צ’יטיז ז”ל.

המחווה של אוהדי מכבי תל אביב (אחים לסמל)המחווה של אוהדי מכבי תל אביב (אחים לסמל)

“בגיליון הבאנו גם את סיפורה של מילואימניקית צהובה שמגויסת מתחילת בלחימה; סיפרנו גם על העשייה של הקהל עצמו למען אחינו ליציע שכבר לא איתנו; וראיינו את זיו גרינברג – אחיו של תומר ז”ל, מפקד גדוד 13 של גולני שנפל בקרב בסג’עייה, את ענבר גולדשטיין, שאחיה נדב ואחייניתה ים נרצחו ב-7.10 בכפר עזה, וגיסתה חן נחטפה עם שלושת הילדים אגם, גל וטל לרצועת עזה, ושוחררו לאחר מעל 50 ימים בשבי, ואת גון סוסנה, חבר העמותה ותושב כפר עזה, על התכנית לשקום העוטף ביחד עם קהילת האוהדים ועם קרן מכבי”.

המחווה של אוהדי מכבי תל אביב (אחים לסמל)המחווה של אוהדי מכבי תל אביב (אחים לסמל)

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *