המחווה של אורנה ומשה דץ לעומר ז”לעומר דץ ז”ל הספיק לאסוף חומרים לאלבום סולו לפני שהלך לעולמו במפתיע, בגיל 30 בלבד, בעקבות התקף אפילפסיה. כעת, רגע לפני שמשפחתו וחבריו יצינו 30 ימים ללכתו, בחרו הוריו משה ואורנה דץ לשחרר שיר שהקליט – “באהבה שלנו” – שיוצא היום (שישי) כסינגל.

את “באהבה שלנו” כתב והלחין אוהד חיטמן והפיק טל פורר. עומר השמיע את השיר לאמו עוד בתקופת הקורונה ואורנה התרגשה מהשיר – כך לפי ההודעה שצורפה אליו היום. “לא היה צל של ספק שזה השיר שמשה ואורנה דץ יבחרו כסינגל ראשון שיציין יום טרגי שכזה”, נכתב.

“באהבה שלנו” הוא בלדה אקוסטית עדינה, ומדובר בשיר משפחתי של ממש: מלבד השירה של עומר דץ, אביו ואמו מלווים אותו בקולות רקע נוגעים ללב. “באהבה שלנו כלום לא עוצר אותנו, אולי מלמעלה לנו זה נבחר”, שר עומר דץ במילים שנשמעות כעת, אחרי לכתו, מצמררות.

משה דץ החליט להופיע לפני כשבועיים – שבועיים אחרי פטירת בנו, והתייחס לכך במהלך ההופעה: “האמת היא שלהחליט להופיע באמצע שהבן שלך נפטר במפתיע, כל כך מפתיע, הנסיך של חיינו, זה היה נראה לי לא הגיוני”, אמר דץ על הבמה לקהל שהריע לו. “מצד שני, כולנו עוברים דברים לא הגיוניים ועד שלא ישוחררו כל חטופינו ועד שלא יחזרו כל ילדינו, אנחנו נעשה הכל כדי להתנחם ביחד ולהתחזק ביחד”, הוסיף. אמו, אורנה, העלתה פוסט ביום ההולדת של בנה המנוח, שלושה שבועות אחרי פטירתו: “היום יומולדת ילד שליSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *