המציאה חלום על פיגוע כדי לפגוע במכירות של מסיבת הענק בפוריםהנבואה שלא הייתה על פיגוע במסיבה: בחג הפורים תתקיים בחאן השיירות מסיבת ענק של חברת ההפקות “גיישה” עם רשימה מרשימה של דיג’ייז: רד אקסס, ג’וזי זירה, מגית קקון ועוד. הכרטיסים עפו בקצב מהיר והגיעו לסולד אאוט, ואז הגיע פוסט תמים, לכאורה, בפייסבוק – שטרף את הקלפים. משתמשת אנונימית כתבה בקבוצת נשים בפייסבוק כי חלמה “חלום נבואי” לפיו יתרחש פיגוע ענק במהלך המסיבה – זאת למרות שהאירוע מאושר על ידי כל גורמי הביטחון.

המשתמשת כתבה בקבוצה “#סשא (סימן שאת אישה) המקורית”: “לא יודעת כמה תיקחו את זה, אבל לפחות אני נתתי נורת אזהרה… הלכתי לרבנים והם זיהו עליי רוחניות ונשמה גבוהה”, נפתח הפוסט הדרמטי. “כל חלום שאי פעם חלמתי התגשם”. האנונימית ממשיכה ומתארת כי בחודש יוני 2023 חלמה חלום שחזה את אירועי ה-7 באוקטובר והטבח ב”נובה”: “לא הופתעתי כשזה קרה”. ועכשיו להווה: “לפני שבועיים קיבלתי מסר שהולך להיות פיגוע בפורים בחאן השיירות”, הכריזה האנונימית הרוחנית. “שכל אחת תיקח את זה למקום שלה ולשיקולים שלה… מי שתרצה שאדבר איתה לעומק שתגיב כאן ואשלח לה הודעה בפרטי”.


מסיבה בחאן השיירות (צילום: פייסבוק)

מסיבה בחאן השיירות | צילום:
פייסבוק


הנבואה האנונימית צברה תאוצה, ול-mako הגיעו פניות מבוהלות מבליינים ובלייניות שביקשו לבטל את הכרטיס בעקבות השמועות. מפיק ב”גיישה” סיפר ל-mako כי על פי החשד מדובר בצעירה שנשלחה על ידי מפיק מתחרה כדי ‘לקלקל’ את האירוע בחאן השיירות: “אני לא רוצה להיכנס לסיפור הזה, אבל דיברתי איתה ולדעתי התמונה היא שמתחרים שלחו אותה”.

מאותה הנקודה והלאה, מתאר המפיק, הדבר הפך לכדור שלג של שמועות: “התחילו להגיד שאין אישורים לאירוע, שיש מחבלי נוחבה שהתחפשו וכבר מחכים בחאן השיירות, כל מיני שטויות. ברור שהאירוע מאושר עם המשטרה, ויהיו שוטרים כחלק מהאירוע, והכל מתקיים כרגיל. האירוע בכלל סולד אאוט”, הבהיר. “היו גם שמועות שהאירוע עובר לצפון או מתקיים בהרצליה, אבל הכל כאמור שמועות מאנשים שרוצים לפגוע בהפקה”. כאמור, האירוע כולו מאושר על ידי כל גורמי הביטחון. “בתור מפיק אירועים, אם היה 0.1% סיכון לא הייתי עושה את האירוע וגם אף אחד לא היה מאשר אותו – במיוחד אחרי מה שקרה ב-7 באוקטובר. זו המציאות”.

 

“אנשים שלא ביחסים טובים כל כך איתנו מנסים לרכב על הגל ולהפיץ שמועות דרך בחורות. זה הסיפור פה”, סיכם המפיק. “שקלתי להעלות פוסט ולהבהיר את זה אבל זה לפתח שיחה על משהו באמת טיפשי, בגלל ילדה שחלמה חלום. אני לא מאמין בנביאים שחוזים את העתיד, אבל אנשים הולכים אחרי העדר. כל מי שדיבר איתנו הבין את התמונה, שהכל בולשיט”.

מטעם הפקת “גיישה” נמסר: “יש עוד המון אירועים, גם באזור הדרום, גם באזור הצפון – כולם מאושרים וכולם מצליחים, אבל רק על חאן השיירות הופצו שמועות שקר. האירוע הוא ל3,000 איש ואנשים מדברים עליו כאילו הוא ל50,000 איש”.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *