המשטרה שוב לא אישרה את הופעותיו של עומר אדם בפארק הירקוןפרסום ראשון: המשטרה שוב לא מאשרת את ארבע הופעותיו של הזמר עומר אדם בפארק הירקון במהלך אפריל.

במסמך שהגיע הערב (רביעי) לידי N12 נכתב כי “בהתאם להתכתבויות קודמות, הודע לכם כי משטרת ישראל מסרבת את קיומם של אירועי עומר אדם, בין היתר, נוכח קיומה של מניעה בטיחותית לאפשר קיום אירועים המכילים כמות קהל שעולה על 3,000 איש – אלא אם כן תוצג חלופה ראויה להסעת ההמונים ובנוסף תוסדר סוגיית צירי החירום בפארק”.

לפי המסמך של המשטרה, הצעה חלופית להסעת המונים הוגשה מצד גורמי ההפקה, אלא שזו לא אושרה “ואין בה כדי לאיין את המסוכנות הנשקפת מקיומם של האירועים במתכונתם הנוכחית”. לדברי המשטרה, האלטרנטיבה המוצעת אינה נותנת מענה לפערי הבטיחות הקיימים ולא ניתן ליישמה בנוגע לכלל התרחישים האפשריים בצל המלחמה והמצב הביטחוני.


עומר אדם (צילום: סיימון אלמלם)

עומר אדם
| צילום:
סיימון אלמלם


ימים ספורים לפני ההופעה הראשונה בשני הקרוב, במשטרה מוסיפים כי “אף אם תוצג חלופה אחרת, הרי שנוכח סד הזמנים הקצר העומד לרשותנו עד למועד קיום האירועים, הרי שנתקשה לקיים עבודת מטה סדורה אשר תאפשר את בחינתה ואת קיום האירוע”. פרט לכך, צוין כי עד כה לא סללו ציר חירום בפארק ותאורה כתנאי לקבלת אישור רישיון. בעקבות כך, הוחלט בשנית לא לאשר את הופעותיו של עומר אדם, שבהן אמור הזמר להופיע מול כ-120 אלף בקהל בסך הכול.

מוקדם יותר השבוע נמסר מהמשטרה כי עדיין לא אישרה את התוכניות הבטיחותיות לקראת ההופעות המדוברות ב-15 באפריל, ב-16 באפריל, ב-21 באפריל וב-25 באפריל. “ההפקה נמצאת מולנו בתיאומים, אבל במקביל הם כבר מכרו כרטיסים להופעות – עוד לפני שקיבלו אישור לקיים את האירועים”, צוין. “בסוף, כל אירוע דורש אישור משטרתי ונכון לכרגע הם לא עומדים בתנאים”.

מטעמו של עומר אדם טרם נמסרה תגובה


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *