הנרי אדו חתם רשמית במכבי ת”א

חלון העברות כזה לא זכור בקריית שלום כבר זמן רב. מכבי ת”א השלימה היום את הרכש השישי שלה מאז תחילת חודש ינואר, כשהחתימה את הנרי אדו, הקיצוני הגנאי בן ה-20, בחוזה לשלוש וחצי שנים.

הצהובים שילמו תמורתו כחצי מיליון אירו לז’ילינה הסלובקית והשחקן, שיכול לתפקד בכל עמדות ההתקפה, יצטרף באופן מיידי לחלק הקדמי של רובי קין. אגב, מה שעיכב את ההודעה הרשמית היה עניין טכני שולי שחיכו לסדרו על מנת לסיים את הרישום בהתאחדות.

הייתה המתנה להגעת השחרור הבינלאומי של אדו, דבר שיכול לקרות גם אחרי 19:00 כל עוד המועדון הזין את כל המסמכים הנדרשים. לגבי מועד ההודעה, הוחלט כי אם כבר קרה העיכוב, אז להוציא אותה ב-20:20, הגיל והמספר של השחקן.

הנרי אדו במכבי ת"א (האתר הרשמי של מכבי ת"א)הנרי אדו במכבי ת”א (האתר הרשמי של מכבי ת”א)

אדו, שיכול לשחק במגוון תפקידים בהתקפה וילבש במכבי ת”א את החולצה מספר 20, אמר לאחר החתימה: “אני מאושר להצטרף למכבי תל אביב, המועדון הגדול בישראל ובעל שם באירופה. התרשמתי מאוד מהפרויקט כאן במכבי ואעבוד קשה על מנת לעשות את המיטב שלי על מנת לתרום להצלחתו”.

אדו התחיל את העונה בקבוצת המילואים עם שער ובישול ומאז שקודם לבוגרים רשם העונה 12 הופעות ליגה, בהן הבקיע חמישה שערים ובישל שניים נוספים. בקיץ, במוקדמות הקונפרנס ליג, הוא בישל פעמיים והרשים בשני המפגשים מול גנט וצד את עיני הסקאוטים, כשבחודש האחרון היה מועמד לעבור לסטנדרד ליאז’, אך העסקה לא יצאה אל הפועל.

הנרי אדו במכבי ת"א ובן מנספורד (האתר הרשמי של מכבי ת"א)הנרי אדו במכבי ת”א ובן מנספורד (האתר הרשמי של מכבי ת”א)

במשחקים האחרונים של ז’ילינה אדו שיחק בכנף ימין עם רגל על הקו, הגדרה אשר במכבי חיפשו בחלון הזה. על פי דיווחים בבלגיה, המעבר שלו לליאז’ נפל בשל דרישות כספיות מופרזות של ז’ילינה, בזמן שליאז’ רצתה אותו בהשאלה עם אפשרות רכישה. יש לציין כי הוא יגיע אחרי פגרה בת חודשיים, אליה יצאה הליגה הסלובקית ב-16 בדצמבר.

אדו הוא השחקן השישי שמכבי ת”א מחתימה בינואר. מתן בלטקסה, עדן קארצב, יונס מלדה ורז שלמה כבר הצטרפו לאימונים, בעוד אלעד מדמן נרכש והושאל עד סיום העונה להפועל חדרה, כשהוא יצטרף בקיץ. הצהובים לא עוצרים ומנסים לצרף גם את שגיב יחזקאל, שצריך להסדיר את מעמדו מול אנטליהספור הטורקית לפני שיוכל להגיע בחינם.

הנרי אדו במכבי ת"א (האתר הרשמי של מכבי ת"א)הנרי אדו במכבי ת”א (האתר הרשמי של מכבי ת”א)

הקיצוני החדש בכל אופן הגיע על המשבצת של איבן מאסו, המגן הימני הצרפתי שעזב, מבחינת עמדת הזר ויכול להוסיף עוד עומק להתקפה שגם כך מתחילה להיות עמוסה במיוחד. מבחינת התכונות שלו הוא יכול לשחק בקו ימין בדיוק כמו שהצהובים רצו עם סגנון של רגל על הקו, מהיר ובעל דריבל, וגם יכול להיות מחליף לעמדות האחרות בהתקפה. 

הנרי אדו (חגי מיכאלי)הנרי אדו (חגי מיכאלי)
“רובי קין לא למד כלום מהמשחק הראשון”

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *