הנשיקה של טיילור סוויפט וקלסי


|
טיילור סוויפט וטרוויס קלסי (רויטרס)
טיילור סוויפט וטרוויס קלסי (רויטרס)

קנזס סיטי זכתה בפעם השנייה ברציפות בסופר בול הלילה (בין ראשון לשני) והפכה לקבוצה הראשונה שזוכה בק טו בק מאז 2005. הצ’יפס גברו על סן פרנסיסקו אחרי הארכה עם 22:25, ופטריק מהומס שוב כיכב בדרך לתואר.

טיילור סוויפט תחגוג הלילה עם אוהדי קנזס בכל מקום. בן הזוג שלה טרוויס קלסי זכה יחד עם הצ’יפס והזמרת המפורסמת הגיעה לחגוג עם בן זוגה, כולל נשיקה ארוכה על המגרש. אחרי לא מעט ספקולציות האם סוויפט תגיע מטוקיו ללאס וגאס, הזמרת הגיעה לאצטדיון כשעתיים לפני המשחק. 

אחרי שניצחה בסיום אחד מאירועי הספורט הנצפים בעולם, שחקני קנזס יזכו לבונוס שמן במיוחד של 164,000 דולר כל אחד. בצד של המפסידה יקבלו השחקנים כ-89,000 דולר כל אחד. הסכומים מהווים שיפור של כשבעה מיליון דולר ביחס לסופרבול הקודם.

מהומס חוגג (רויטרס)מהומס חוגג (רויטרס)

בסופרבול כמו בסופרבול, אחד מהנושאים שדובר עליהם הכי הרבה היה המופע בהפסקה. אשר רשם מופע צבעוני במיוחד עם רקדנים רבים ושר את מיטב הלהיטים שלו מתחילת המילניום, כולל ביצע משותף עם קיז לשיר My Boo.

פטריק מהומס זכה בפעם השלישית בסופרבול ונבחר ל-MVP של הגמר בפעם השלישית. מעט מאוד שחקנים זכו בתואר שלוש פעמים, כשלפניו עשו זאת ג’ו מונטנה וטום בריידי, כשמהומס הראשון שעושה זאת פעמיים ברציפות.

טום בריידי עדיין נחשב בעיני רבים לגדול אי פעם, אך מהומס עשה צעד משמעותי בדרך לשם. ב-’ESPN’ למשל טענו: “זו הייתה הקבוצה הכי גרועה של מהומס והיא זכתה בסופרבול בדרך הכי קשה שיש”.

מהומס חוגג עם המשפחה (רויטרס)מהומס חוגג עם המשפחה (רויטרס)

ב’אתלטיק’ התרשמו: “שושלת של קנזס סיטי. קאמבק גדול בהובלת מהומס עם עוד משחק אגדי. זאת הייתה אולי העונה הכי קשה של הצ’יפס, אבל רעשי הרקע לא הפריע להם ופטריק עשה את מה שהוא עושה הכי טוב”.

מהומס אמר אחרי המשחק: “אני גאה באלוהים שלי, זה אגדי. הבאנו את זה בזמן הנכון, המאמן שלנו אגדה. נלחמנו השנה וזה רגע מאוד מיוחד. זו התחלה של שושלת, לא סיימנו. אני יודע שנחגוג, אבל לא סיימנו, ננסה להמשיך עם זה”.

קנזס סיטי זוכה בסופרבול (רויטרס)קנזס סיטי זוכה בסופרבול (רויטרס)

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *