הפועל חיפה הפכה בדרך ל-1:2 על מכבי נתניה

האיצטדיון בנתניה אירח היום (שבת) קרב בין שתי קבוצות ביכולת לא טובה, קרב שהסתיים לבסוף עם הכרעה. הפועל חיפה רשמה מהפך גדול בתוך עשר דקות בלבד מול מכבי נתניה היום וחזרה לנצח אחרי שלושה משחקים. עוז בילו כבש ראשון כבר בדקה השלישית, אבל דמיטרי אנטלייבסקי ותומר יוספי הפכו במחצית השנייה, בדרך לניצחון אדום. צפו בתקציר בנגן הווידאו למעלה>>>

המהפך הזה יכאיב מאוד לחבורה של גיא צרפתי. השער המוקדם של המארחים עזר להם להשתלט על המשחק, או יותר נכון בעיקר על המחצית הראשונה שלו. היהלומים נראו טוב יותר ורשמו יותר מצבים, כשמנגד החבורה של לוי לא הצליחה לצאת קדימה ולאיים על השער הנתנייתי.

מה שככל הנראה עשה את ההבדל לבסוף, היו החילופים שעשה לוי בהפסקה, משום שלמחצית השנייה יצאה הפועל חיפה הרבה יותר טוב. האורחים איימו, יצאו קדימה והחלו לשלוט בכדור, עד שלבסוף, כחצי שעה לתוך המחצית השנייה, הגיע סוף סוף שער היתרון, אחרי מהלך מצוין של יוספי בצד הימני. השער בוטל תחילה בטענת נבדל, אבל ה-VAR אישר את השער אחרי בדיקה.

אומנם שער הניצחון של הפועל חיפה הגיע בתצורה של פנדל (מוצדק), אחרי הכשלה על עודד צ`קול ברחבה, אבל ספק שהחבורה של לוי תתאכזב מהמשחק הזה. אומנם היכולת לא הייתה גדולה, אבל אחרי שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון, לוי ישמח לחזור למסלול הניצחונות.

אז עם הניצחון הזה הפועל חיפה עלתה זמנית למקום השלישי וצימקה את ההפרש ממכבי ת”א ל-8 נקודות, זאת כאשר הפועל ב”ש נקודה אחת מאחוריה עם משחק חסר. מנגד, הנתנייתים ממשיכים ביכולת הרעה והם ארבע נקודות מתחת למכבי פ”ת, שמוליכה את תמונת הפלייאוף התחתון.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *