הפועל ת”א הולכת על יוסי אבוקסיס בכל הכוח

הפועל תל אביב סוערת אחרי ההפסד אמש (רביעי) 4:3 להפועל חיפה, כשהשמועות על הגעתו האפשרית של יוסי אבוקסיס בסיום הפכו לנושא החם. המשחק החל בצורה נוראית לאדומים שירדו למחצית הראשונה בפיגור 4:0, פיגור ממנו היה נראה כי יהיה להם קשה להתאושש. בשלב זה אוהדים רבים יצאו מהמגרש במחאה על הדרך בה נראתה לקבוצה, והודעות הקוראות להם להגיע למתחם האימונים בסיום החלו לרוץ בקבוצות הווטסאפ. בסופו של דבר הפועל צמצמה ל-4:3, מה שהוביל לכך שבודדים חיכו לשחקנים בחודורוב.

“אתם הפועל, תתעוררו!” צעקו האוהדים לשחקנים, “ביישתם את הסמל, אתם לא יכולים לספוג רביעייה במחצית אחת”. כעשרה מאבטחים הוקפצו למתחם כדי לוודא שהאירוע לא מתלקח, ודן איינבינדר אף ניגש לשוחח עם האוהדים שהגיעו תוך שהוא מתנצל בפניהם עם איך שהקבוצה נראית ולקח אחריות. “אי אפשר להאשים רק את ההנהלה והצוות המקצועי, גם לנו השחקנים יש חלק במצב”, אמר הקפטן לאוהדים.

כידוע, סלים טועמה עמד על הקווים אמש, אך נראה כי לא לעוד הרבה זמן. האדומים פנו ליוסי אבוקסיס והציעו לו חוזה לעונה וחצי. על פי מקורבים, מדובר במהלך אותו התווה דיוויד מינצברג, שהתרשם מהמאמן אחרי שנכח, לא בפעם הראשונה, במשחק של הפועל תל אביב נגד בית”ר. הבעלים שוחח ישירות עם המאמן, כשמקורבים משתפים כי דווקא המנהל המקצועי חן סול הביע הסתייגות מהמינוי, אך הוא צפוי להיפגש עם המאמן בסוף השבוע הקרוב כדי לנסות לסגור את העניין.

בהפועל תל אביב מעריכים כי הדברים יסגרו בקרוב מאוד מול שחקן העבר כשיש מי שטענו כי עמית פסט, מנכ”ל המועדון, לא הופיע למשחק בסמי עופר, כי במקביל הוא דאג לסגור את נושא המאמן.

השמועות על אבוקסיס החלו להתפשט עוד בזמן שהמשחק התנהל, והגיע גם לחדר ההלבשה בסיום, שם הביעו השחקנים תמיכה חד משמעית במהלך: “אם הוא יגיע זה יהיה מדהים” אמר אחד השחקנים ואחר הסביר: “זה מה שאנחנו צריכים. יש כאן חדר הלבשה טוב, טוב מידי, אבוקסיס ידע להוציא מאיתנו גם רוע חיובי”. חדר ההלבשה הזה עשוי לגדול בקרוב כשבהפועל תל אביב צפויים להנחית בארץ עוד השבוע, בטרם ייסגר החלון כמובן, שחקן חיזוק זר.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *