הפיוס בדרך? ההודעה ששלמה ארצי שלח לאריק סיני: “הייתי המום מזה”אחרי שאריק סיני חשף את הקרע ביחסים בינו לבין חברו הוותיק, שלמה ארצי, כעת נודע כי בעקבות “הכוכב הבא לאירוויזיון” שלמה עשה צעד, סיים את הנתק שנמשך שנים ארוכות ושלח לאריק הודעה. זה מה שכתב


אריק סיני ושלמה ארצי (צילום: אריק סיני: מתוך "אנשים", שלמה ארצי: מתוך חדשות 12)

צילום: אריק סיני: מתוך “אנשים”, שלמה ארצי: מתוך חדשות 12שלמה ארצי ואריק סיני מחדשים את הקשר: לאחרונה סיפר סיני ב”הכוכב הבא לאירוויזיון” על הקרע ביחסים בינו לבין חברו הוותיק, שלמה ארצי. “אני אוהב אותו. הייתה בינינו חברות לא של כל יום, של כל שעה. החברות הזו דעכה”, גילה סיני.

הזמר הסביר על האירוע שבעקבותיו הקשר ניתק: “בשיא החברות שלנו החלטתי שאני טס לארצות הברית. היה פה כישלון של אלבום, ‘שמועות על גשם’. שלמה מאוד לא אהב את זה. הייתה בינינו אהבה מטורפת. הוא אמר: ‘איך אתה מעז בכלל?’. שלמה אמר לי משפט: ‘יש לך קיוסק, אתה עוזב את הקיוסק וחושב שהקליינטים יישארו? לא’. איזה דימוי זה”.

בפרק החדש הערב (שני, אחרי החדשות, ערוץ 12) סיני מגלה כי לאחר שפתח את הנושא ב”הכוכב הבא לאירוויזיון”, ארצי שלח לו הודעה מרגשת. “אתמול קיבלתי הודעת SMS משלמה ארצי. הוא החמיא – ‘מגיע לך’. הייתי המום, האמת”, מודה סיני, “אנחנו לא בקשר הרבה שנים, אבל כנראה שזה עשה לו משהו”.

הערב יבצע סיני בתוכנית עוד שיר של ארצי, הפעם את “תגידי”: “זה שיר שבו אחד מבני הזוג מרגיש שמשהו כבר לא. ‘את כבר לא שמה אודם כמו מקודם’. זה הכי בנאלי. אני מצדיע לאנשים שנשארים. על אף התדמית של החמש פעמים גרוש ונשוי, היא לא נכונה לגביי. אני איש של אישה אחת”.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *