הפרצוף האמיתי של יוסי בניון התגלה, עלוב


|
יוסי בניון (רדאד ג'בארה)
יוסי בניון (רדאד ג’בארה)

בהתאחדות לכדורגל ממש לא התפלאו ואף ציפו לכך שהשיחה בה הודיע אמש (שלישי) יו”ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ למנהל המקצועי יוסי בניון שהוא לא ממשיך לעוד קדנציה, תצא החוצה.

זוארץ רצה לכבד את בניון ולהשאיר את הכל ביניהם, אך בהתאחדות כבר אתמול הודו שהם לא יתפלאו אם ייצאו החוצה כל פרטי השיחה שהתקיימה בארבע עיניים, בה המנהל המקצועי העוזב הטיח בזוארץ דברים קשים מאוד וטען בין השאר כי הוא הבטיח לו לקבל את התפקיד בנבחרת לעוד קדנציה.

השיחה שהתנהלה בביתו של זוארץ הייתה קשה מאוד, ובמהלכה בניון כאמור אמר לזוארץ את כל מה שהוא חושב. בסביבת ההתאחדות לכדורגל אמרו על בניון: “הפרצוף האמיתי שלו התגלה, עלוב”.

יוסי בניון מאוכזב (ראובן שוורץ)יוסי בניון מאוכזב (ראובן שוורץ)

בהתאחדות היה ברור שהפרידה מבניון לא תהיה קלה ותלווה בכותרות, אחרי שהמנהל המקצועי חשב שמגיע לו להישאר בתפקיד, כלל לא חשב שהוא כשל, ולמעשה היה בטוח שהוא הצליח בתפקידו ועמד בציפיות שהיו ממנו.

כפי שחשפנו לראשונה ב-ONE, ההחלטה להיפרד מבניון הייתה מיד לאחר התבוסה לאיסלנד 4:1. למרות שכל מיני גורמים ניסו להפעיל לחץ על זוארץ להשארת המנהל המקצועי, הוא היה שלם עם החלטתו, ולכן גם לא משך את ההחלטה.

מבחינת ראשי ההתאחדות לכדורגל, הם לא ראו דרך של התקדמות מבחינת הנבחרת, לא ראו תהליך שיש להמשיך איתו, והייתה תמימות דעים שהנבחרת חייבת לעבור שינוי מהצורה בה נראתה בקמפיין האחרון. כבר שראו את ההרכב לפני המשחק מול איסלנד, בהתאחדות היו המומים, לא הבינו את הבחירות ומה בנבחרת רוצים להשיג.

שינו זוארץ (חגי מיכאלי)שינו זוארץ (חגי מיכאלי)

כאמור, אם הנבחרת הייתה מפסידה במשחק שהיו רואים בו דברים חיוביים ותהליך אמיתי, לבניון וחזן היה סיכוי לקבל עוד קדנציה, אך לא כך היה הדבר, ולאחר סיום דרכו של המנהל המקצועי גם המאמן צפוי לקבל הודעה על סיום דרכו היום.  עוד אמרו בסביבת ההתאחדות: “בניון בסך הכל בחור טוב, אנחנו מבינים את האכזבה הגדולה שלו”.

מיוסי בניון נמסר בתגובה: “אני לא מעוניין להגיב. לא יורד לרמה הזו”.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *