“הצגה חלומית”: המופע הענק של ארסנל

ארסנל לא ריחמה לרגע על ווסטהאם. התותחנים התייצבו היום (ראשון) באצטדיון האולימפי בלונדון למשחק חוץ לא פשוט על הנייר, אבל עם הצגה אדירה הובילו 0:6 בתוך פחות מ-65 דקות. במוקד החגיגה היה דקלן רייס שכבש שער אדיר ובישל פעמיים לאחר שחזר לראשונה לאצטדיון של האקסית.

“דייויד מויס בטח שובר את הראש איך לשפר את המצב הזה”, אמר מייקל בראון מה-BBC, “הוא כמעט בוכה, הוא בטח הולך להשתגע. מעמדו לא מעורער אבל מה שקרה פה בטוח לא יעזור לו. הרמה של ארסנל פשוט יוצאת דופן, זו הצגה חלומית”.

גם ב-SKY התלהבו מההצגה וכתבו: “איזו הצהרה של ארסנל. אסור להתעלם ממה שקורה כאן, זה פשוט מטורף. זה יכול להיות רגע שמגדיר עונה עבור שתי הקבוצות. התותחנים גרמו לווסטהאם לקרוס ובצורה אופנתית”.

“ארסנל סטרה לווסטהאם שוב ושוב”, אמר שחקן העבר רוי קין, “יש דרך להפסיד, ו-ווסטהאם פשוט לא הופיעה למשחק הזה. שום פיזיות, שום תשוקה, שום רעב, זה נראה נורא. זאת פשוט בושה”.

לאחר 45 הדקות המדהימות הראשונות באנגליה דיווחו שאוהדי ווסטהאם בחרו לשיר “ארסנל המשמעממת” ביציעים, כאשר במקביל שרקו בוז לשחקני ווסטהאם עם הירידה להפסקת המחצית. לא מעט מהם דרך אגב נטשו את האצטדיון, כך מספרים באנגליה.

אגב, זו הפעם הראשונה מאז פברואר 2011 שארסנל הובילה בהפרש של ארבעה שערים במשחק חוץ עוד במהלך המחצית הראשונה. אז, זה קרה נגד ניוקאסל שחזרה ל-4:4 אדיר בסיום. לצד רייס, גם בוקאיו סאקה רקד על הדשא ועם צמד שיפר את מאזנו במדי ארסנל ל-51 שערים ו-49 בישולים ב-210 הופעות בכל המפעלים.

נתון מעניין נוסף הוא שהניצחון הכי גדול במפגשים בין הקבוצות היה ה-0:7 של ווסטהאם על ארסנל ב-1927. הניצחון הכי גדול של ארסנל על ווסטהאם היה עד הערב 1:6 ב-1976, כעת היא קבעה שיא חדש.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *