התקרית מהעבר בין מרגול לעדן חסוןהזמר עדן חסון הצטרף לפאנל שופטי “הכוכב הבא לאירוויזיון” העונה – וזה מרגיש כאילו היה שם מאז ומתמיד. ב-6 בפברואר ייערך הגמר שבסיומו נדע מי יהיו הנציג או הנציגה שלנו לאירוויזיון בשוודיה, אבל עוד לפני זה שבעת הגדולים שרו דואטים בהפתעה עם הזמרים הכי גדולים בישראל, בהם מרגלית צנעני.

מרגול ואור כהן שרו את “Proud Mary”. זה נגמר ב-94% ושישה כחולים מהשופטים. “מרגול, חיים שלי, זה היה ביצוע מלעוני”, פרגן חסון, שבינו לבין צנעני יש היכרות מוקדמת – שאפילו קשורה ל”הכוכב הבא” בגלגולה הקודם.

בשנת 2011, כשחסון היה בן 16, הוא ניסה להתקבל ל”כוכב נולד 9″, העונה שבה שפטו מרגול, מירי מסיקה, יאיר ניצני וצדי צרפתי. חסון עבר שני שלבים עד שהגיע לאודישן המצולם מול השופטים. צרפתי, ניצני ומסיקה אהבו אותו, מרגול פחות – וחסון נשאר מחוץ לתוכנית, מה שאולי “עיכב” את הפריצה שלו במספר שנים טובות אבל לא באמת שינה את מסלול חייו, כי היום חסון נחשב לאחד הזמרים המובילים בישראל והגיע ל”הכוכב הבא” לא כמתמודד – אלא כשופט.

בריאיון לפודקאסט “הראל סקעת חייב לשאול” סיפר חסון: “בגיל 16 הלכתי לאודישנים, יצור מהתחת. עברתי שלושה שלבים: אודישן ראשון מול דור דניאל, אודישן שני מול עוד כמה מלהקים ובאודישן השלישי פגשתי את מרגול, מירי מסיקה וכל הג’מעה הזאת. שרתי את השיר ‘ואולי’ של משה פרץ. כולם העבירו אותי, חוץ ממרגול. עד היום כשאני פוגש אותה, אני אומר לה: מרגול, תודה, תודה שלא העברת אותי”.

“לא הייתי מבושל, לא הייתי עשוי. לא רק ברמה המוזיקלית, אלא גם בבנייה העצמית שלי”, הודה חסון, “בגיל 16 הייתי לחלוטין פאזל חסר חלקים. היום אני מרגיש כמו פאזל מסודר, בשליטה, בפול קונטרול על כל מה שקורה סביבי. מהמקום הזה רציתי שיכירו אותי, לא שאציג צד פחות אפוי, ושבגלל שהייתי צריך להתעסק בזה שכבר מכירים אותי, לא הייתה לי האפשרות להיבנות כמו שנבניתי כאנונימי. כשאתה אנונימי, יש לך יותר אפשרות לבנות את עצמך. התפרסמתי בגיל 23-24, כשכבר הייתי יותר בנוי ועשוי”.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *