זה האיש שלחץ עליי לשכב עם קולגהסטון, שתיארה בעבר תקרית שבה מפיק דחק בה לשכב עם השחקן שלצידה כדי “להציל” סרט כושל, חושפת כעת לראשונה את זהותו – רוברט אוונס, שאיתו עבדה במותחן האירוטי “סליבר”. השחקן וויליאם בולדווין, שותפה של סטון לסרט, הגיב: “היא עדיין מאוהבת בי?”


שרון סטון, וויליאם בולדווין, "סליבר" (צילום: באדיבות yes, יחסי ציבור)

“אם נשכב, זה יציל את הסרט”. שרון סטון ו-וויליאם בולדווין ב”סליבר” | צילום: באדיבות yes, יחסי ציבורלפני שלוש שנים הוציאה כוכבת הקולנוע שרון סטון ספר אוטוביוגרפי, ובו סיפרה על המשברים שחוותה בחייה. בין השאר חשפה בספרה מקרים של הטרדות מיניות כלפיה מצד בכירים בהוליווד, כשהייתה בשיא הצלחתה כשחקנית. באחד מהמקרים שעליהם סיפרה, והגיע לכותרות כבר עם יציאת הספר, סיפרה סטון כיצד מפיק לחץ עליה לקיים יחסי מין עם אחד השחקנים שלצדה, על מנת להציל לכאורה סרט כושל. כעת השחקנית גם חושפת לראשונה את הפרטים והשמות מאחורי התקרית המטרידה.

בריאיון לפודקאסט של העיתונאי הבריטי לואי ת’רו, חשפה סטון בת ה-66 כי התקרית אירעה במסגרת צילומי הסרט “סליבר” מ-1993, וכי מי שדחק בה לשכב עם השחקן היה המפיק האגדי רוברט אוונס, שהלך לעולמו ב-2019. השחקן המדובר הוא וויליאם בולדווין, אחיו של אלק בולדווין. 


רוברט אוונס, 2003 (צילום: Vince Bucci/Getty Images)

המפיק רוברט אוונס | צילום:
Vince Bucci/Getty Images


לפי סטון, אוונס טען אז כי היא זו שאחראית לדאוג למשחק הגרוע של בולדווין בסרט: “הוא היה מתרוצץ במשרד שלו עם משקפי שמש ומסביר שהוא שכב עם אווה גרדנר, ושאני צריכה לשכב עם בולדווין, כי אז הביצועים שלו ישתפרו, ואז תהיה לנו כימיה על המסך ונציל את הסרט”. 

עוד הסבירה השחקנית כי “לפי אוונס, הבעיה האמיתית הייתה אני כי הייתי כל כך לחוצה, ולא שחקנית אמיתית שיכולה פשוט לשכב איתו ולהחזיר את הדברים למסלולם. לא הייתי צריכה לזיין את מייקל דאגלס”, אמרה כשהיא מתייחסת לשיתוף הפעולה שלה עם דאגלס בלהיט “אינסטינקט בסיסי”. “מייקל יכול היה לבוא לעבודה ולדעת איך לגעת בנקודות, ולבצע את הטקסט שלו, ולעשות חזרות ולהופיע. עכשיו פתאום אני בעסק של ‘אני צריכה לזיין אנשים'”.

בולדווין מצידו הגיב על הדברים בחשבון X (לשעבר טוויטר) שלו: “למה שרון סטון ממשיכה לדבר עליי אחרי כל השנים האלה? האם היא עדיין מאוהבת בי? יש לי כל כך הרבה לכלוך עליה שיסחרר את הראש, אבל שתקתי. תוהה אם כדאי לי לכתוב ספר ולספר את הסיפורים המטרידים על שרון”.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *