זה ראש ארגון הפשע שחוסל בכביש 6“הוא ידע כל הזמן שמנסים לחסל אותו. בזמן האחרון הוא היה קצת עם ביטחון מופרז אם היה נוסע כמו בפעם הקודמת הג’יפ ממוגן ירי הוא היה ניצל. הרוצחים עקבו אחריו וידעו שהוא בלי רכב ממוגן והורידו אותו”, ציין עבריין מצפון הארץ, “לחאלד היו הרבה מאוד אויבים שחיכו להזדמנות לחסל אותו”.

אבו ג’ודה נחשב לעבריין עשיר יחסית. נהג להסתובב עם ג’יפ ממוגן ירי. באוגוסט 2022 הוא ניצל מניסיון חיסול כאשר נסע בג’יפ שלו ברחוב הראשי של באקה אל גרביה. רעולי פנים ריססו את הג’יפ שלו אבל הוא ניצל בנס גדול ונשאר בחיים.


ראש ארגון פשע חוסל

“היום נגמר לו המזל”, הסביר עבריין מהצפון, “הוציאו עליו כמה פעמים חוזי חיסול, הפעם זה הצליח לאויבים שלו”. המחסלים הציתו את מכוניתם כדי להעלים ראיות. אבו ג’ודה היה מקורב מאוד לעבריינים ממרכז הארץ במגזר היהודי בעיקר

בנו של אבו ג’ודה נעצר לפני כמה שנים בחשד למעורבות ברצח כפול של עבריינים בטול כרם. אתמול בנו של אבו ג’ודה חתם על הסדר טיעון לפיו ייגזרו עליו 6.5 שנים בלבד לאחר שהיו קשיים ראייתיים להוכיח שהוא ושני נאשמים אחרים ביצעו את הרצח הכפול.

רצח אבו ג’ודה כך חוששים במשטרת מחוז חוף עלול לגרום למרחץ דמים ולנקמה. תיק הרצח הועבר לטיפול היחידה המרכזית במשטרת מחוז חוף.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *