“זו לא קייט מידלטון, זו כפילהלמרות התיעוד מליל אמש שמציג את מידלטון מחויכת ונמרצת לצד בעלה בשוק האנגלי, המעריצים עדיין מסרבים להאמין שזו היא וטוענים – מדובר בכפילה הרשמית של הנסיכה, שכבר הספיקה להכחיש: “הייתי בעבודה אז אני יודעת שזו לא אני”


קייט מידלטון (צילום: 	Tim Clayton - Corbis, getty images)

צילום: Tim Clayton – Corbis, getty imagesהתיאוריות סביב קייט מידלטון ממשיכות להתעצם – חרף העובדה שאמש פורסם סרטון שמוכיח כי צעדה “בריאה ומחויכת” לצד בעלה, לא הרחק מביתם שבווינזדור. אלא שמעריצים בטוחים שמי שטיילה בסוף השבוע האחרון עם הנסיך וויליאם, זו לא הנסיכה מוויילס – אלא כפילה.

מתברר שלקייט יש אחת כזו והיא די מוכרת, אישה העונה לשם היידי אגאן. כולם בטוחים שהיא זו שצולמה בסרטון המדובר – אך היא כבר הספיקה להכחיש את הטענות. “ברור שהיו ספקולציות אם אלה היו וויליאם וקייט בצילומים ובתמונות. המדיה החברתית שלי השתגעה כי אנשים חושבים שזו אני, אבל אני יודעת שזה לא כך”, אמרה אגאן ל”מירור” הבריטי, כפי שדווח היום (שלישי). “הייתי בעבודה אז אני יודעת שזו לא אני”, ציינה הכפילה והוסיפה: “אני מאמינה במאה אחוז שמדובר בקייט ובוויליאם בסרטון הזה”.

אלא שזאת ועוד, מעריצים אדוקים טוענים כי התיעוד בכלל מדצמבר, כיוון שברקע מרצדים קישוטי חג מולד – הפעם האחרונה (הרשמית לפחות) שבה נצפתה מידלטון בציבור ולא עוררה מחלוקות, לפני הניתוח המסתורי שעברה בינואר האחרון. אולם מי שהוסיף עוד קיסם למדורה היה מגיש הטלוויזיה האמריקאי אנדי כהן, שצייץ אמש בחשבון ה-X שלו (טוויטר לשעבר) “זו לא קייט”.

חוות הדעת בהחלט לא תרמה והמוני מגיבים סיפקו את שלהם: “אני מצטער אבל זו לא היא”, כתב אחד מהם. “זה לא אותו אדם”, נכתב בתגובה אחרת. “הם פשוט היו צריכים לשלם לסטיבן ספילברג כדי לזייף סרטון של קייט, כי הסרטון הזה של TMZ פשוט החמיר את הכל”, ציין מגיב אחר, לצד תמונה שהעלה של הנסיכה, שצולמה ב-2023 באותו מקום, שנחשב לאחד מהמועדפים עליה.

אתמול סיפרנו לכם כי תיעוד שהגיע לידי מגזין TMZ אישר את הדיווחים לפיהם קייט יצאה סוף סוף להתאוורר. היא נצפתה בביגוד קז’ואלי, כאמור לצד בעלה, והשניים נראו מחויכים עם שלל קניות. אלא שנראה שהמלכה לעתיד, שמוכרחים להודות שהפגינה חזות מעט דקה, ממשיכה לעורר דאגות ומחלוקות באשר למצבה, שטרם הובהר עד כה רשמית בידי גורמים בממלכה.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *