חבריו של ליאור פרחי ז”ל מספרים על ימיו האחרוניםמותו הפתאומי של ליאור פרחי אתמול (שני) הכה בתדהמה את עולם המוזיקה. פרחי, שנפטר בגיל 53 בלבד, היה זמר אהוב וכותב שירים מוכשר – אבל לא רק. מלבד הקריירה המוזיקלית שלו הנחה פרחי תוכנית בשם “חשמל אוויר”, כשם הלהיט שלו, ברדיו לב המדינה. בתוכנית, ששודרה מדי צהריים ביום חמישי, שידר פרחי מוזיקה ים תיכונית ישנה וחדשה. בראיון עם mako מספר אלעד ישי, מנהל ברדיו לב המדינה, על האדם המיוחד שהיה פרחי.

“הוא היה אחד האנשים הרגישים שהיו. כשביקשתי מכל השדרנים להגיע ולשדר בשעת המלחמה, לתת אופטימיות ותקווה, הוא התלבט אם זה נכון או לא נכון. עד כדי כך הוא היה רגיש. הוא אמר לי ‘מה אתה רוצה שאני אעשה? אני בן אדם שמח במהות שלי, איך אני יכול לבוא ולשדר?'”, מספר ישי ל-mako. “אמרתי לו: ‘ליאור, יש אנשים שזקוקים לקצת מהטוב הזה בכל ההלם הענק והעצוב שקרה. ואתה יכול לתת להם את זה בדרך שלך. אני לא מכוון אותך’. הוא הבין, ועשה מה שהוא צריך לעשות”.

 

בשידור האחרון של פרחי, ביום חמישי האחרון, אף אחד לא חשד שמשהו לא בסדר. “הוא היה רגיל לחלוטין”, משחזר ישי. “הגיע עם אנרגיות, נכנס לתוך האולפן. ישר נכנס לשידור ותפעל מה שצריך לתפעל, מכוון מטרה. פשוט היה כיף ותענוג”.

“מהרגע הראשון שהמלחמה קרתה הדבר היחיד שהוא הונחה זה לתת אופטימיות ותקווה למאזינים. היה לו קשה מאוד בתקופה הרגישה הזאת להיות הוא. והיה צריך לעזור לו לחזור ולתת את הרגש לאנשים”, מסביר ישי.

בשלב זה, בתחנה עדיין לא חושבים על רצועת השידור שפרחי הותיר מיותמת כשנפטר. “ביום חמישי הקרוב התוכנית תוקדש לו. לא בטוח שיהיה מגיש, חשבנו שאנחנו נקדיש רק את השירים שלו. לא עשינו חשיבה אם זה נכון או לא נכון לשים שם שדרן, אבל כל התוכנית תוקדש לו”, ישי מסכם.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *