חושבים שילדים עם עודף משקל סובלים מהצקות ובדידות. שוהם ההפך מזהבביצוע הכי מרגש שלה העונה ב”הכוכב הבא לאירוויזיון”, מיקה משה הקדישה שיר לאחותה הקטנה שוהם וחשפה את הקשר הקרוב ביניהן: “היא בת תשע, אבל בוגרת יותר ממני. היא זו שמנחמת אותי. חושבים שילדים שסובלים מעודף משקל מתמודדים עם הצקות בבית הספר או עם בדידות. שוהם ההפך מזה”


מיקה משה ושוהם (צילום: מתוך האינסטגרם של מיקה משה)

“תמיד אהיה הגב שלה וההגנה שלה”. מיקה משה ואחותה שוהם | צילום: מתוך האינסטגרם של מיקה משההקשר המרגש ומעורר ההשראה בין מיקה משה לאחותה הקטנה שוהם: אמש ב”הכוכב הבא לאירוויזיון”, מיקה בחרה להקדיש את השיר “יסמין” שביצעה במקור להקת הפיל הכחול לאחותה הקטנה, שוהם, בת התשע.

“זאת האחות שחלמתי עליה כל השנים”, הודתה מיקה, “היא בת תשע, אבל למרות הפרש הגילאים בינינו, היא ילדה כל כך בוגרת – אפילו יותר ממני. היא זו שמנחמת אותי. אני שרופה עליה, חולה עליה”.

“הרבה פעמים אנשים חושבים שילדים שסובלים מעודף משקל מתמודדים עם הצקות בבית הספר ועם בדידות. שוהם ההפך מזה – היא ילדה כל כך מקובלת. לי, בתור ילדה, לא היו חברים כמו שיש לה. היא כל כך אהובה. אני מתה עליה ומתרגשת לדבר עליה”.

עוד לפני שהתחיל הביצוע, מיקה ושוהם התקשו לעצור את הדמעות. “אף פעם לא ראיתי ככה את מיקה”, העידה שירי מימון, “היא תמיד יודעת להחזיק את עצמה, יודעת לעמוד באתגרים”. על אף ההתרגשות העצומה בעקבות סרטון הברכה ממשפחתה שהוקרן תוך כדי הביצוע, מיקה עמדה יפה גם באתגר הזה: היא סיימה עם 88% וחמישה כחולים.

“מיקה, אני אוהבת אותך. את האחות הכי טובה שיכולתי לבקש”, ריגשה שוהם בסרטון הברכה שהוקרן בביצוע, “אין כמוך, שתצליחי ותגיעי לאן שאת רוצה. אוהבת אותך”. אמא שלה איחלה: “מיקה אהובה שלנו, איך אנחנו גאים בך. תמשיכי לרגש אותנו ואת כל מדינת ישראל. מלא בהצלחה ושתגיעי לאירוויזיון, הלוואי אמן”. אביה בירך: “מיקה שלי, עד היום חשבתי שאת הפסקול של חיי. מהיום אני מבין שאת הפסקול של מדינה שלמה. את הכי טובה בעולם”.

קרן פלס ציטטה והחמיאה למיקה: “יש לי רק דבר אחד לומר לך ומכל הלב: את הכי טובה בעולם”. איתי לוי חיזק: “את זמרת מצוינת, תהיה לך פה קריירה להרבה שנים. יש לך הרבה מה להגיד, הרבה מה לספר. יש לך סטייטמנט של אישה חזקה שיודעת מה היא רוצה. את מופלאה בעיניי”. מימון הוסיפה: “זה עשה לי כל כך טוב והייתי זקוקה למנה של טוב בימים האלה. זה היה ביצוע קסום ויפה. אני כל כך אוהבת אותך”. רותם סלע, שדמעה תוך כדי הביצוע, חתמה: “צלחת את האתגר הזה נהדר. חששת ממנו מאוד – ועשית את זה. את מדהימה ומהממת, אנחנו מתים עלייך”.

מיקה משה ואחותה שוהם (צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון")

“תמיד חלמתי על אחות קטנה שאחבק, אסרק ואטפל בה”. מיקה משה ואחותה שוהם | צילום:
מתוך “הכוכב הבא לאירוויזיון”


אחרי השידור כתבה מיקה באינסטגרם: “תמיד חלמתי על אחות קטנה שאחבק, אסרק ואטפל בה. שוהם, למרות שהיא רק בת תשע, יש לה את היכולת המדהימה להרגיע אותי. היא אחת החכמות עם אינטליגנציה רגשית של אישה בת 40. הרבה אנשים חושבים שאנשים עם עודף משקל בודדים. שוהם יותר מקובלת ואהובה ממני בבית ספר. יש לה כל כך הרבה חברים. היא השראה בשביל כל אותם ילדים שמתמודדים עם עודף משקל. אני אוהבת אותה הכי בעולם ותמיד אהיה הגב שלה וההגנה שלה. אין על הילדה הזאת”.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *