חילף ב-11 של ריינה, זמיר בשער של הפועל י-ם


|
לואי חילף (חג'אג' רחאל)
לואי חילף (חג’אג’ רחאל)

שלושה מחזורים לסיום הליגה הסדירה ואחרי שהיא שהתה במשך רוב העונה באחד מששת המקומות הראשונים, מכבי בני ריינה תנסה לעשות היום (שבת, 18:30) צעד נוסף לפלייאוף העליון. הצפוניים יתארחו באצטדיון טדי אצל הפועל ירושלים למשחק שיכול לקבוע הרבה על השאיפות.

הרכב בני ריינה: גד עמוס, איאד חוטבא, נמניה ליוביסלייביץ’, ממדו סמביניה, עבדאללה ג’אבר, רועי שוקרני, מוחמד אוסמן, קייס גאנם, שלומי אזולאי, פרדי ורגאס ולואי חילף.

הרכב הפועל ירושלים: נדב זמיר, עומר אגבדיש, עמית גלזר, נועם מלמוד, אילוז’ יאו, אוהד אלמגור, איינאו פרדה, דון סדריק, קווין סוני, מתן חוזז ויילה דוין.

כבר מספר מחזורים שריינה לא מנצחת והיא עם נקודה אחת בלבד מעל מכבי פתח תקווה, שסוגרת עליה ונמצאת במקום השביעי. לשתי הקבוצות לו”ז לא פשוט בכלל. שרון מימר וחניכיו ישחקו מול כאמור הפועל ירושלים ואז מכבי חיפה ובני סכנין. למלאבסים מחכים מפגשים נגד מכבי ת”א, הפועל פ”ת ובית”ר ירושלים, כך שהמפגש הנוכחי בין מימר לקוז’וק עשוי להיות קריטי.

שלומי אזולאי ונמניה ליוביסלייביץ' חוגגים (עמרי שטיין)שלומי אזולאי ונמניה ליוביסלייביץ’ חוגגים (עמרי שטיין)

מימר אמר לקראת המפגש: “אנחנו יוצאים לשחק מול קבוצה מאומנת עם מאמן שאני מאוד מעריך. הפועל ירושלים זה אחד המשחקים הכי קשים בליגה. אנחנו באים עם מטרות שלנו ורוצים להשיג כמה שיותר נקודות בשלושת המחזורים שנותרו כדי לסיים את העונה בפלייאוף העליון, זאת על מנת לסיים את העונה בפלייאוף העליון. אם נעשה את זה, העונה תהיה מושלמת מבחינתנו”.

עבדאללה ג’אבר הוסיף על מאמנו: “מצפה לנו משחק קשה מאוד, נגד קבוצה שהיא מאוד איכותית. נצטרך לבוא הכי מוכנים ומפוקסים כדי להשיג את שלוש הנקודות”.

“למה נמני הציל לבן שושן את הקריירה?”

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *