ינון מגל: איבדתם זכות לדבר על שוויון בנטל כשנגעתם בסרבנות


6047


ינון הגדיר מחדש את גבולות השיח על הדרישה לגייס חרדים • בן: “אוסף של שקרים” • על רה”מ אמר: “כשהגיע הזמן לומר ‘אני אחראי’ – נעלם ושלח אותך”

בפתח התוכנית התייחסו בן כספית וינון מגל להתקדמות המלחמה, שזהו יומה ה־142. “אני רואה את ההתעוררות ואת הדברים הטובים שקורים, ואתה את הדברים השליליים”, פסק ינון. “אתם ממשיכים עם אותו קמפיין שהתחלתם בתקופת הקורונה, של ההפגנות והדמוקרטיה. שכנעתם אותנו שהולכים לבחירות על השחיתות, ואז שכנעתם אותנו שזו רפורמה משפטית שתהרוס את המדינה”. 

עוד הוסיף כי “אנשים נכנסו לפסיכוזה אנטי דמוקרטית ולהפיל ממשלה נבחרת, על מה עכשיו? ימצאו דבר חדש. הכול שקר, כדי שביבי, נציג ‘הבבונים’, לא ישלוט. מה הם רוצים עכשיו? אנחנו באמצע מלחמה. סינוואר חוגג איפה שהוא לא יהיה. פשיסטים, רוצים להפיל ממשלה נבחרת. שקרנים. הם לא רוצים אותנו בשלטון, הם לא דמוקרטים, אל תאמינו להם. אין לכם זכות לומר מילה על החרדים, אמרתם שלא תשרתו. איבדתם את הזכות לדבר על שוויון בנטל ברגע שנגעתם בסרבנות בצבא. תודה”.

בן, מצדו, פחות אהב את רוח הדברים, בלשון המעטה: “אין לך בכלל מודעות למה שאתה אומר. אני לא מחפש היגיון בדברים שלך, אני רק מנסה לדמיין לעצמי מה היה קורה אם הממשלה שהחרבון הזה קרה לה הייתה דווקא הממשלה שלנו. האם היית מחכה לסוף המלחמה? רקדתם על הדם בפיגועים שהיו. העיקר שאנחנו פשיסטים.” 

“אוסף של שקרים”, סיכם את הדיון. “לנתניהו אין בעיה לפרק את המדינה למען הצרכים האישיים שלו. זה האיש. החרבת חבל ארץ שלם, וכל זה מפיו ומעשיו של מר ביטחון שאמר שזו המשמרת שלו. כשהגיע הזמן לומר ‘אני אחראי’, הוא נעלם ושלח אותך לפרונט כדי שתשקר. וזה מה שאתה עושה”. 


26/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm

ינון מגל

ינון מגל &nbsp|  צילום: 103fm

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *