יש מי שמרוויח על חשבון עשרות אלפי ממתיניםאייל גולן מכריז על מופע רביעי באצטדיון בלומפילד, והלינקים לעיקוף התורים נחסמו. מרגע ההכרזה על מופע הענק של הזמר החלו בעלי אינטרסים לחפש דרכים לעשות כסף על חשבון המופע – לא באמצעות ספסרות, אלא באמצעות מכירת לינק שמקצר את התור למכירה.

ל-mako נודע כי בעקבות תלונות שהגיעו לאנשיו של גולן ו”קופות תל אביב”, העניין נבדק ונחסם. גורמים המעורים בפרטים אמרו בשיחה עם mako כי הלינקים נחסמו ברגע שמצאו אותם. “אלו היו דקות ספורות, אולי 10 דקות, ואחר כך הלינק נחסם”, אמרו אותם גורמים. הם מוסיפים כי “יש מצב שמדובר בהאקר שמצא דרך לקצר את התור, בכל מקרה העניין סודר”.

כזכור, לאחר שהכריז גולן על מופע באצטדיון בלומפילד, עשרות אלפים המתינו לתורם באתר כדי לקנות כרטיס – ובמהלך יום אחד פתחו גולן ואנשיו עוד שני מופעים, שגם הם נמכרו כליל תוך שעות ספורות. היום (שני), בעקבות הביקוש, הכריז גולן כי הוא פותח מופע רביעי באצטדיון התל אביבי, ב-18 ביוני.

אתמול טענו בהודעה מטעם גולן כי 90 אלף כרטיסים נמכרו למופעים של הזמר וכי 100 אלף איש עדיין מחכים ברשימת המתנה לרכישת כרטיסים למופע – אך עדיין לא התחייבו למופע רביעי: “ההפקה בודקת היתכנות לקיום מופע רביעי בכפוף לאילוצים והזמינות באצטדיון”, נכתב אתמול. היום ההכרזה כבר הגיעה באופן רשמי.

בשיחה עם mako רוכשי כרטיסים פוטנציאליים רבים התלוננו אתמול על התורים הבלתי אפשריים בקופות האינטרנטיות: אני הייתי בתור שעה, היו למעלה מ-70 אלף אנשים לפניי, כשזה הגיע לאלפים בודדים זה זרק אותי החוצה ולא הצלחתי לרכוש”, התלוננה צעירה מאזור הדרום שהייתה מעוניינת לרכוש כרטיס. מטעם גולן מסרו: “אנו מודעים לביקוש הגדול ולעומס הרב שיש בקופות, אנו פועלים בשביל לתת מענה לכולם ומבטיחים שהסבלנות תשתלם.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *