כוכבי הרשת מגיבים לחיקוי בארץ נהדרתברי סרטונים וגברת שווארמה הם שניים מכוכבי הטיקטוק הכי חזקים היום, ואתמול הם עשו את המעבר מהרשת לטלוויזיה עם חיקוי בארץ נהדרת. השניים העלו לרשתות החברתיות את התגובה שלהם למערכון בכיכובם של ירון ברלד ואוראל צברי – וניכר שהם מתרגשים מהמעמד
דיגיטל


גברת שווארמה וברי מגיעים ל"ארץ נהדרת" (צילום: פליקס חודורקובסקי, מתוך "ארץ נהדרת")

צילום: פליקס חודורקובסקי, מתוך “ארץ נהדרת”אמש (ד’) שודר בארץ נהדרת מערכון בכיכובם של שניים מכוכבי הרשת הכי חזקים היום בטיקטוק, ברי סרטונים (ברי יחזקאל) וגברת שווארמה (אגם נבא). במערכון ברי (ירון ברלד) וגברת שווארמה (אוראל צברי) מצטרפים לצוות המסבירים של פיקוד העורף ונערכים לשעת חירום עם פחיות שימורים וגנרטור. המערכון עושה כבוד לז’אנר פרסומות הקרינג’ בטיקטוק, שהפך לפופולרי בחודשים האחרונים ומפרסם בעיקר עסקים קטנים של אוכל רחוב.

כמו שיודע כל פוליטיקאי, אם קיבלת חיקוי בארץ נהדרת – סימן שעשית משהו טוב, והמעבר מהטיקטוק למסך הטלוויזיה מסמל רשמית את ההפיכה של ברי ואגם לכוכבים. אמש הם צפו בחיקוי יחד יחד עם בני משפחה וחברים, וכמובן שגם תיעדו את זה לטיקטוק. אגב, בסלון נכחה גם לא אחרת מלבנה גוגמן (המכונה “לבנה זוהרים”) שכיכבה בעבר בתוכנית האח הגדול.

בסרטון השניים מצולמים כשהם מחובקים ומתרגשים. “פרגית שלי, נהיית כוכבת”, אמר ברי לאגם, “מה אתה חושב, הגעת להוליווד? תנחת”, היא ענתה לו.

גם ברי התרגש מהחיקוי ואתמול העלה פוסט לחשבון האינסטגרם שלו עם תמונה של צברי וברלד: “היום חיקוי שלי ושל גברת שווארמה בארץ נהדרת, מי כמוכם יודע כמה זמן חיכיתי לזה, מי כמוכם יודע מה עברתי בדרך בשביל להגיע למצב שכבר יעריכו אותי ויראו מה אני יודע לעשות”, כתב ברי, “וזאת רק ההתחלה, אני מתרגש בטירוף”.

זו לא הפעם הראשונה שכוכבי רשת מגיעים לארץ נהדרת. לפני כשבועיים היה זה תקצר ברו, כוכב הטיקטוק שמקצר סרטוני סטורי טיים ארוכים שהגיע לתוכנית. אז היה זה חיקוי לחבר הקבינט והרמטכ”ל לשעבר גדי איזנקוט שעשה “תקצר ברו” לשותפו, בני גנץ. לצד אגם וברי, אפשר כבר בהחלט להגיד שהטלוויזיה מתחילה להכיר בכוח ובוויראליות שיש לכוכבי הרשת.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *