כך הלחיץ השף ישראל אהרוני את המתמודדת: “קיבלתי פאניקה”התחרות של “מאסטר שף” היא אירוע מלחיץ בפני עצמו, אבל כששף ותיק כמו ישראל אהרוני אומר לך שאולי המנה שלך פשוטה מידי – זה רמה אחרת של סטרס. כשמירי עזרא סיפרה לשופט מה היא מכינה, הוא נתן לה עצה שהשאירה אותה אבודה: “מלחיץ אותי. קיבלתי פאניקה”


ישראל אהרוני ומירי עזרא  (צילום: מאסטר שף, קשת 12)

צילום: מאסטר שף, קשת 12שלב האודישנים נגמר, החמש-קרב החל וללא ספק רמת הלחץ של המתמודדים ב”מאסטר שף” (פרק חדש הערב, אחרי החדשות, קשת 12) עולה מדרגה. בזמן עבודה על המנות שלהם למשימה של הכל בסיר אחד, הסתובבו השופטים בין המתחרים כדי לשמוע מה הם מתכוונים להכין. השף ישראל אהרוני שנעצר אצל מירי עזרא, אמר לה משפט שהצליח להלחיץ אותה עד כדי פאניקה.  

בהתאם להוראות המשימה עזרא סיפרה לאהרוני על המנה שלה כשהוא ניגש: “אני מכינה פסטה רוזה בסיר אחד. רציתי לעשות את הפסטות ממולאות, חיפשתי פסטה עבה כדי למלא אותה ואז להכניס אותה לתוך הרוטב, שיתבשל יחד ויתרכך”.


אהרוני שמעיד על עצמו לא פעם כי הוא מחפש רמה גבוהה ומקוריות בבישול, לא חסך מהמתמודדת את דעתו. “המשימה פה היא לא רק לעשות מנה בסיר אחד, אלא לעשות מנה פצצה שתכניס אותך לנבחרת. יש לך פה תחרות, יש 30 אנשים ואנחנו בוחרים 15. אל תילחצי ממה שאני אומר לך, להפך. תנשמי רגע, יש לך עוד שעה, זה מלא זמן. את בשלנית על, עם המון מסורת – תפגיזי”, הציע לה השופט, ועזרא השיבה בתגובה: “מלחיץ אותי. קיבלתי פאניקה”.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *