כך ייראו ה-11 של ריאל בעונה הבאה עם אמבפה


|
קיליאן אמבפה (רויטרס)
קיליאן אמבפה (רויטרס)

המעבר של קיליאן אמבפה לריאל מדריד תופס תאוצה והכוכב צפוי להיות הדובדבן שבקצפת בהרכב שהוא גם ככה לדעת רבים הטוב בעולם. הבלאנקוס של העונה הבאה צפויים להיות מפחידים במיוחד, כשגם צירופו של אלפונסו דייויס כמגן שמאלי נבחן.

כך או כך, ההרכב לא צפוי לעבור יותר מדי שינויים משמעותיים, כשמי שצפוי לחזור לשער ואמור אף לעשות זאת עוד העונה הוא טיבו קורטואה, שנמצא בחלק האחרון להתאוששות מהפציעה המורכבת שעבר בברך. אותו הדבר לגבי אדר מיליטאו, כשאנטוניו רודיגר, דני קרבחאל בימין ואלפונסו דייויס או פרלאן מנדי בשמאל ישלימו את חוליית ההגנה.

בחוליית הקישור לקרלו אנצ’לוטי ישנן אופציות רבות, כשהוא יכול לבחור באורליאן טשואמני או אדוארדו קמאבינגה כקשרים האחוריים שלו, ובמרכז להציב את פדריקו ואלוורדה וטוני קרוס, אם האחרון לא יפרוש. אם כן, קמאבינגה צפוי לקבל מקום של קבע ב-11 של הלבנים בעונה הבאה.

יפרוש? קרוס (רויטרס)יפרוש? קרוס (רויטרס)

בחלק הקדמי ג’וד בלינגהאם שביסס את מעמדו כסופרסטאר אמור להמשיך ולקבל קרדיט, כאשר ויניסיוס ג’וניור יקבל כפרטנר חדש להתקפה את אמבפה, מה שישאיר את רודריגו בחוץ ויהפוך את האחרון לשחקן השלמה. בלי ספק מדובר ב-11 שיכולים לזכות בכל התארים.

ההרכב האפשרי של ריאל מדריד בעונת 2024/25: טיבו קורטואה, דני קרבחאל, אנטוניו רודיגר, אדר מיליטאו, פרלאן מנדי (אלפונסו דייויס), אורליאן טשואמני, אדוארדו קמאבינגה (טוני קרוס), פדריקו ואלוורדה, ג’וד בלינגהאם, ויניסיוס ג’וניור וקיליאן אמבפה.

עם שילוב של שחקנים צעירים ואיכותיים, אנצ’לוטי שחתם בבלאנקוס עד 2026 אחרי שחוזר על ידי נבחרת ברזיל אמור להוביל את הפרויקט החדש והמבטיח, כשהקבוצה מבירת ספרד סוף סוף שמה את ידה על המלפפון הנוצץ ביותר של הכדורגל העולמי.

והפעם מטוס זעיר עצר את המשחק בבונדסליגה

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *