כנראה שאם היינו נפגשים מחוץ לתוכנית, לא הייתי נותנת לזה לקרותלפני שש שנים הכירו אייל אלגבי ואנה ארונוב ב”לאהוב את אנה”. הם התאהבו ממבט ראשון, נישאו וכיום הורים לילד. הערב ב”המטבח המנצח VIP”, מודים השניים כי אילולא היו מכירים בריאליטי שידוכים, לא היו נותנים זה לזו הזדמנות, כנראה שלא היו יחד: “אנה הייתה אומרת בטח ‘שתיין תל אביבי חרדתי’ ולא מתקשרת”


אנה ארונוב ואייל אלגבי (צילום: מתוך האינסטגרם של אנה ארונוב)

צילום: מתוך האינסטגרם של אנה ארונובמה היה קורה אם אנה ארונוב ואייל אלגבי לא היו נפגשים לפני שש שנים בריאליטי “לאהוב את אנה”? הסיכויים שהיו היום ביחד, נשואים והורים לילד, נמוכים מאוד – כך הם מספרים הערב (שני) ב”המטבח המנצח VIP”, רגע אחרי שנכנסו למטבח ראשונים, הרשימו עם מנות נהדרות וסיימו את הערב עם 77 נקודות.

“הייתה סיבה לזה שאף מערכת יחסים לא הגיעה לזה”, מספרת ארונוב על השנים לפני שהכירה את אלגבי, “בזכות התוכנית הזאת אפשרתי לאייל להיכנס. יכול מאוד להיות שאם היינו נפגשים מחוץ לדבר הזה, לא הייתי נותנת לזה לקרות”.


אלגבי מאשר: “היינו הולכים לדייט אחד ורוב הסיכויים שהיא הייתה שופטת אותי על סמך המראה החיצוני ועל סמך כמה שאני יכול לשתות בהגזמה בדייט. אנה הייתה נשארת אולי בתוך הדמות הזקופה והאסופה ואני הייתי חוזר הביתה ואומר: אוקיי, פליצה. היא הייתה חוזרת הביתה ואומרת: ‘אוקיי, שתיין תל אביבי חרדתי’ – וזהו, אף אחד כנראה לא היה מתקשר לאף אחד”.

סביב השולחן יש מי שמרימים גבה על עצם ההיכרות דרך הטלוויזיה, אבל אלגבי מסביר שבדייט שלו פגש את אנה עצמה, לא את הדמות הטלוויזיונית שלה: “לא פגשתי את אנה ארונוב בדייט שלי, פגשתי את אנה. אנשים אומרים לי: ‘אתה בעלה של אנה ארונוב’. אני אומר: לא, אני בעלה של אנה”.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *