“לא מכבד”: קים קרדשיאן התלוצצה על מצבה של קייט מידלטוןנראה שגם קים קרדשיאן מושקעת בסערת תיאוריות הקונספירציה שעוסקות במצבה הרפואי של הנסיכה מוויילס. כוכבת הריאליטי בת ה-43 העלתה סשן תמונות שגרתי – ובחרה לכתוב בקאפשיין: “בדרכי לצאת למצוא את קייט”. בעוד רבים ראו במשפט של קים כהלצה תמימה, היו כאלה שפחות התחברו והאשימו אותה בבריונות לשמה. “ללעוג לאישה שעוברת דרמה רפואית זה כל כך נמוך”, נכתב נגדה


קים קרדשיאן, קייט מידלטון (צילום: מתוך אינסטגרם | Getty Images)

צילום: מתוך אינסטגרם | Getty Imagesעל רקע תיאוריות הקונספירציה אודות מצבה הרפואי של קייט מידלטון, נראה שגם קים קרדשיאן סקרנית לדעת מה עלה בגורלה של הנסיכה. כוכבת הריאליטי בת ה-43 העלתה סשן תמונות שגרתי ביותר לעמוד האינסטגרם שלה – אבל בחרה לכתוב קאפשיין קצרצר במיוחד שעסק במידלטון – והצליח להסעיר רבים מעוקביה של קים.

“בדרכי ללכת למצוא את קייט”, כתבה קימי – ובעוד רבים ראו זאת כהלצה תמימה, היו גם הרבה שתקפו אותה והאשימו אותה בבריונות. “זה לא מכבד ואת בריונית”, נכתב נגד קים בטענה שהיא מתבדחת על חשבונה של הנסיכה מוויילס ומצבה הבריאותי.

“זו לא התנהגות אחראית”, כתבה עוקבת אחרת. “אין כמו סלבריטאי שלכאורה שונא שמועות ואז מפיץ כאלה בעצמו”, עקץ גולש נוסף. “ללעוג לאישה שעוברת דרמה רפואית זה כל כך נמוך”, הוסיף.

כידוע, בחודשיים האחרונים רבים ברחבי העולם החלו לדאוג למצבה הרפואי של קייט לאחר הניתוח שעברה בבטנה בינואר האחרון. מאז עלו אינספור שמועות על מצבה, והסאגה סביבה רק החמירה כשפרסמה תמונה עם שלושת ילדיה לכבוד יום האם בשבוע שעבר, ומהר מאוד התגלה שנעשתה בה עריכת פוטושופ מוגזמת שרק הגבירה את החששות בנוגע למצבה. 


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *