“להעלות את המודעות לאלצהיימר”: עקיצת בנו של בן גביר על…יומיים אחרי שהשר לביטחון לאומי איתמר בן גביר תקף את נשיא ארצות הברית ג’ו ביידן בתקשורת האמריקנית, הבוקר (שלישי) מתברר – התפוח לא נופל רחוק מהעץ. בנו של השר, שובאל בן גביר, העלה לחשבון ה-X (לשעבר טוויטר) שלו את תמונתו של ביידן, ומעליה עקץ את הנשיא כאשר דימה אותו לחולה אלצהיימר: “מחלה ניוונית של המוח”.

העקיצה של שובאל בן גביר לנשיא ארה"ב ביידן (צילום: מתוך עמוד הטוויטר)

העקיצה של שובאל בן גביר | צילום:
מתוך עמוד הטוויטר


“בזמנים קשים אלה חשוב להעלות את לעלות את המודעות לאלצהיימר, מחלה ניוונית של המוח המהווה את הגורם השכיח ביותר לירידה קוגניטיבית ודמנציה בגיל המבוגר”, כתב בן גביר הצעיר. “מחלה קשה, הפוגעת בתפקוד האדם וביכולתו”.


איתמר בן גביר, ג'ו ביידן (צילום: ערוץ הכנסת, פלאש 90)

השר בן גביר, הנשיא ביידן | צילום:
ערוץ הכנסת, פלאש 90


 

אביו, השר בן גביר, התייחס לדברים בפוסט משלו, וכתב שבנו “עשה טעות חמורה בציוץ שאני מסתייג ממנו עמוקות”. עוד הוסיף: “ארצות הברית של אמריקה היא ידידתנו הגדולה והנשיא ביידן הוא ידיד ישראל. גם אם יש לי מחלוקת עם התנהלותו, אין שום מקום חלילה לסגנון מזלזל. כבוד לבריות זה א’ ב’, כך אני מחנך את ילדיי. מתנצל על דברי בני”. במקביל, בנו של השר צייץ בשנית את תמונתו של הנשיא, הפעם תחת הכיתוב: “”אדוני הנשיא, סליחה!”.

 

  

 

העקיצה של בן גביר בן ה-18, שבינתיים נמחקה מעמוד הטוויטר שלו, מגיעה יומיים לאחר שאביו, השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר, תקף את הנשיא ביידן הן בנאום במליאת הכנסת והן בריאיון עיתון ה”וול סטריט ג’ורנל האמריקני”. כזכור, בשיחה עם העיתון אמר בן גביר כי ממשל ביידן פוגע במאמץ המלחמה של ישראל, ושהוא מאמין כי הנשיא לשעבר והמועמד הרפובליקני דונלד טראמפ היה נותן לישראל יד חופשית יותר לחסל את חמאס.

 


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *