לואיס אנריקה: “קיליאן אמבפה לא צריך שינהלו אותו, הוא המנהל”

(צילום:Getty Images)

דווקא לאחר תקופה מתוחה, בה סופסל והוחלף מוקדם לא פעם, פתח את אתמול (שלישי) קיליאן אמבפה בהרכב. עם סרט הקפטן על זרועו (מכיוון שמרקיניוס פצוע), כוכב פ.ס.ז` כיכב בקלילות עם צמד בניצחון 1:2 בגומלין שמינית גמר ליגת האלופות באצטדיון האנואטה של ריאל סוסיאדד. 

לאחר שכבש שלושה שערים מתוך הארבעה שכבשה פריז בשני המשחקים יחד, גרף הפנומן הצרפתי מחמאות מחבריו לקבוצה ובמיוחד ממאמנו לואיס אנרקיה, דווקא לאחר הדיווחים על מתיחות רבה בין השניים בתקופה האחרונה.

“אין ביננו שום בעיות, אנחנו מנסים לעשות את הטוב ביותר עבור הקבוצה”, הדגיש המאמן הספרדי לעיתון RMC הצרפתי. “היום הוא היה יוצא דופן, הוא שיחק עבור חבריו לקבוצה. אמבפה לא צריך להיות מנוהל, הוא מנהל את עצמו, ומול השער, הוא קטלני”.

לאחר הצמד, עומד הכוכב הצרפתי על 34 שערים בכל המסגרות העונה. בנוסף, עם שישה שערים בשמונה משחקים בליגת האלופות העונה, מציב את עצמו אמבפה יחד עם הארי קיין בראשות טבלת מלך השערים של המפעל. 

גם שחקני הקבוצה הרעיפו מחמאות על חלוץ נבחרת צרפת. “כולנו מאוד מרוצים ממנו, זו זכות לשחק איתו”, שיתף ויטיניה קשרה הפורטוגלי של פריז. גם וורן זאיר-אמרי פירגן בגדול: “הוא שחקן ברמה עולמית. הוא מאוד מחויב, באימונים, במשחקים. כשהוא כזה, הוא עושה לנו טוב, אנחנו לא יכולים אלא להודות לו”.

נראה כי המועדון מבירת צרפת שם מאחוריו את המשבר בינו לבין אמבפה, לפחות עד הקיץ, או עד המפלה המקצועית הבאה. בתוך כך, אפילו נשיא המועדון, נאסר אל-חאליפי, פירגן לאמבפה: “קיליאן זה קיליאן, וכולנו גאים בו מאוד”.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *